Panevėžio Liberalus Jaunimas vėl kviečia diskutuoti su politikais

Vasaros padžioje nevyriausybinė organizacija Panevėžio Liberalus Jaunimas (PLJ) panevėžiečius kvietė į diskusiją su kandidatais į LR Seimą Aukštaitijos rinkiminėje apygardoje. Debatai pritraukė didelę auditoriją klausytojų, todėl neliko abejonių, kad Panevėžyje apstu pilietiškų bei valstybės valdymo procesais besidominčių žmonių – tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus.

Aktyviai veikianti jaunimo organizacija šįkart pasiruošusi prieš visuomenę išrengti politikus, kandidatuojančius Vakarinėje apygardoje. Debatai vyks rugpjūčio 16 dieną, antradienį 18 valandą Panevėžio mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje. Visi diskusijos dalyvai – puikiai panevėžiečiams žinomos asmenybės.

Nepartinis kandidatas, į rinkimus einantis kartu su Valstiečių – žaliųjų sąjunga, STT Panevėžio valdybos pirmininko kėdę 2012-aisiais iškeitęs į Siemo nario mandatą, judėjimo „Kartu“ įkūrėjas bei lyderis – Povilas Urbšys.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovas, Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas bei istorikas – Arvydas Anušauskas.

Socialdemokratų kandidatas – Panevėžio tarybos narys, Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio skyriaus pirmininkas – Donatas Degenis.

Diskusijos moderatorius – portalo 15min.lt apžvalgininkas, jaunimo tarpe puikiai žinomas, subitliu humoro jausmu bei kritišku mąstymu pasižymintis panevėžietis – Paulius Gritėnas.

„Po pirmųjų priešrinkiminių debatų supratome, kad joks politinės komunikacijos triukas neprilygs gyviems kandidatų susitikimams su rinkėjais. Atsiveria visos politikų kortos – viešojo kalbėjimo įgūdžiai, idėjos, kompetencijos ar reagavimas į kritiką – į politikus galime pažvelgti iš visai kitos prizmės. Primygtinai siūlau į diskusiją ateiti 100 procentu šališkiems, kritiškai vertinti kiekvieną kandidatų ištartą žodį, o ypač – pažadą“ – teigė PLJ Pirmininkė Teresė Škutaitė.

Organizacijos nariai taip pat tikisi dar didesnio jaunų žmonių susidomėjimo – tegul skeptikai įsitikina, jog jaunimui svarbu ir kad mes tikrai neatiduosime valstybės valdymo į nekompetetingų ar korumpuotų politikų rankas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: