Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Panevėžio ligoninėje hemorojus bus gydomas lazeriu (video)

Respublikinė Panevėžio ligoninė – Lietuvos ligoninė, nuolat atsinaujinanti, naudojanti pažangius ir efektyvius gydymo metodus. Pastaruoju metu ligoninė įsigijo nemažai naujos, medicininės įrangos, leidžiančios taikyti inovatyvius ir šiuolaikiškus gydymo metodus. Pirmą kartą, Panevėžio ligoninės chirurgai su kolegos iš Vilniaus pagalba, atliko minimaliai invazinį, lazerinį hemorojaus gydymą, panaudodami daugiažiedį šviesolaidinį zondą.

„Respublikinė Panevėžio ligoninės chirurgai, lazerių pagalba atlieka inovatyvias operacijas, kad suteiktų pacientams aukščiausio lygio specializuotą pagalbą. Tokiu būdu, ligoninė gerina veiklos efektyvumą bei klinikinių įgūdžių meistriškumą ir siekia užtikrinti sklandų pacientų gydymą, kuris yra vienas iš svarbiausių ligoninės uždavinių“, – kalbėjo ligoninės direktorius A. Skorupskas

Patirtimi ir praktiniais patarimais pasidalino lazerinės proktologijos ekspertas, Vilniaus klinikinės ligoninės chirurgas Deividas Narmontas, kuris ir pademonstravo kolegoms iš Panevėžio, lazerinį hemorojaus gydymą, panaudodamas daugiažiedį šviesolaidinį zondą. Tokio pobūdžio lazerines operacijas, gydytojas D. Narmontas atlieka jau daugiau kaip 10 metų.

„Per hemorojaus operaciją  naudojamas šviesolaidinis zondas „Infinite Ring“. Tai unikalus technologijų derinys, šiuo metu yra pažangiausias ir inovatyviausias gydymo būdas naudojamas lazerinėje proktologijoje. Šiais laikais, kada visų gyvenimo tempas greitas ir intensyvus –  tokios operacijos populiarios, nes iš tiesų žmonės nori greito ir gero rezultato. Po tokios operacijos pacientui mažiau skauda, reikalinga mažesnė priežiūra, daug greitesnis ir lengvesnis gijimas. Pacientas iškart gali vaikščioti, grįžti į darbą ir tęsti kitą įprastą veiklą,“ – pasakojo gydytojas Deividas Narmontas.

Chirurgijos ekspertų teigimu, šiuo metu ši kombinacija neabejotinai garantuoja efektyviausią ir saugiausią gydymą. Energija unikaliai paskirstoma daugiažiede cilindrine emisija, o tai užtikrina švelnesnį ir tolygų energijos poveikį į audinius, mažesnę galimų komplikacijų tikimybę, greitesnį gijimą. Šį metodą naudoja žymiausios klinikos pasaulyje. Viena iš jų – Mayo klinika, Rochesterio m.,  JAV.

Svarbu žinoti, kad PSD draustas žmogus, turintis nusiskundimų dėl hemorojaus, pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją įstaigoje, kurioje yra prisiregistravęs. Šeimos gydytojas, atsižvelgęs į paciento ligos diagnozę ir sveikatos būklę, gali paskirti tyrimus, išduoti siuntimą pas gydytoją specialistą pasikonsultuoti dėl operacijos reikalingumo. Gydytojas, įvertinęs paciento sveikatos būklę ir nustatęs, kad reikalingas hemorojaus chirurginis gydymas, išduoda siuntimą operacijai. Minėtų operacijų išlaidas padengia Valstybinės ligonių kasos, todėl nėra jokių papildomų priemokų.

Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: