Panevėžio ligoninėje – nauji specialistai

Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius pasipildė dviem naujomis darbuotojomis – skubios medicinos gydytojų komandą papildė dvi jaunos specialistės ir pristatėme Jums skubios medicinos gydytoją Ievą Kuliavaitę.

Šiandien Panevėžio krašto visuomenę supažindinsime su kita jaunąja specialiste – skubios medicinos gydytoja Ugne Vasiliauskaite.

„Gimiau ir užaugau Kaune, baigiau Tado Ivanausko vidurinę mokyklą. Mokykloje domino įvairūs dalykai – svarsčiau apie dizaino, architektūros, animacijos studijas, labai patiko fizika. Tuomet dar negalvojau, kad tapsiu gydytoja, neturėjau pavyzdžių iš artimųjų rato, tad medicinos mokslų studijų keliu nuėjau gan netikėtai. Mediciną studijuoti apsisprendžiau tik besirenkant dėstomus dalykus 11 – toje klasėje. Esu įsitikinusi, kad pasirinkau teisingai, nes, kol kas, dėl šio savo pasirinkimo dar nepasigailėjau. Taigi, 2010 m. įstojau į tuometinį KMU, kuris greitai tapo Lietuvos sveikatos mokslų universitetu. Pirmajame studijų kurse turėjome Pradinio gaivinimo kursą, kurio metu teko pasižvalgyti po Skubios pagalbos skyrių ir, galima sakyti, šį darbą įsimylėjau iškart. Kad ir kaip buvo įdomu mokytis kitose klinikose, neįsivaizdavau savęs jokioje kitoje specialybėje, todėl 2016 m., baigusi medicinos magistro studijas, stojau į visai neseniai sukurtą Skubios medicinos specialybę. Per penkis rezidentūros studijų metus teko dirbti įvairiuose skyriuose, įgyti žinių intensyviosios terapijos, radiologinės diagnostikos, traumatologijos, akių ligų, akušerijos, vaikų ligų ir kitose srityse. Ši specialybė mane ir žavi savo dinamika, įvairiapusiškumu, galimybe spręsti problemas čia ir dabar, padėti žmonėms su įvairiomis ūmiomis sveikatos bėdomis. Į Respublikinę Panevėžio ligoninę dirbti mane pakvietė buvęs kolega ir dabartinis Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vadovas Martynas Banys. Aš ir mano bendrakursiai iš pradžių ėjome jau pramintu taku, o dabar norisi tą deglą nešti toliau ir bendromis jėgomis priartinti Lietuvos skubios medicinos paslaugas prie Vakarų Europos lygio. Noriu praplėsti savo akiratį, išeiti iš komforto zonos, kuria buvo tapusios LSMUL Kauno klinikos. Atvykusi į Panevėžį radau draugišką skyriaus kolektyvą, daug modernios medicinos įrangos. Šiuo metu dirbu Skubios medicinos gydytojo pareigose ir kiekvieną dieną susiduriu su didesniais ar mažesniais iššūkiais – teikti skubias medicinos paslaugas, kurios apima nuo izoliuotų traumų gydymo iki sunkios būklės pacientų stabilizavimo. Laisvalaikio turiu ne itin daug, tad jį daugiausia skiriu šeimai ir draugams. Mėgstu skaityti knygas, kiną, stalo žaidimus, kalbų mokymąsi. Ne pandemijos metu stengiausi daug keliauti“, – taip save prisistato Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus skubios medicinos gydytoja Ugnė Vasiliauskaitė.

Nuoširdžiai linkime jaunajai specialistei, skubios medicinos gydytojai Ugnei Vasiliauskaitei visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: