Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Panevėžio ligoninėje naujovė: priminimas apie vizitą pas gydytoją – SMS žinute

Respublikinė Panevėžio ligoninė žengia svarbų žingsnį link efektyvesnės ir patogesnės pacientų aptarnavimo sistemos. Siekiant užtikrinti savalaikes sveikatos priežiūros paslaugas ir jų prieinamumą įdiegtas SMS modulis, kuris padės pacientams geriau planuoti savo vizitus ir sumažinti neatvykimo į medicinos įstaigą riziką.

Pasak Panevėžio ligoninės vadovo Arvydo Skorupsko, imtasi teikti naują paslaugą, kuri padės geriau valdyti laukimo pas specialistus eiles, palengvins jų reguliavimą ir gerins paslaugų prieinamumą. Tikimasi pacientų bendradarbiavimo atsakant į priminimo žinutes

Panevėžio ligoninė informacinėje sistemoje įdiegė naują SMS modulį, kurio dėka pacientai, nurodę savo telefonų numerius, gauna dvi trumpąsias žinutes (SMS): pirmą, kuomet patvirtinama registracija pas specialistą (iškart po registracijos), o antrą – likus 48-12 valandų iki vizito. Gavus pastarąjį pranešimą pacientas savo registraciją pas specialistą gali patvirtinti į SMS atsakydamas žodžiu TAIP, arba atšaukti konsultaciją, atsakydamas – NE. Pažymėjus NE – vizitas atšaukiamas automatiškai ir taip sistemoje atsiranda laisvas talonas, suteikiantis galimybę kitam pacientui. Dėl kito vizito pacientas turėtų registruotis internetu www.esveikata.lt, skambučiu arba atvykęs į gydymo įstaigą.

Šiuo moduliu  siekiame efektyviau tvarkyti pacientų srautus, padėti pacientams geriau planuoti savo vizitus bei gerinti paslaugų teikimo procesą.

Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Respublikinės Panevėžio ligoninės inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: