Panevėžio ligoninėje pradėjo dirbti jauna specialistė LOR gydytoja

Labai džiaugiamės galėdami Jus informuoti, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojų korpusas ir toliau sėkmingai pildosi jaunais specialistais, kurie šiais metais baigė aukštuosius mokslus ir pirmąja savo darbo vieta pasirinko mūsų ligoninę.

Gausus būrys jaunų specialistų renkasi darbą Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, manau, ne atsitiktinai – ligoninės administracijos ir viso didžiulio mūsų gydymo įstaigos kolektyvo bendrų pastangų dėka nuosekliai siekiama, kad ligoninė taptų atvira ir prieinama pacientams, šiuolaikiška, inovatyvia gydymo įstaiga, kurioje yra pilnai sukomplektuota naujausia medicinos įranga, taikomi šiuolaikiniai diagnostikos ir gydymo metodai, siekiant greitai, tiksliai ir kokybiškai suteikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas pacientams.

Esame tikri, kad šalia ilgametę patirtį turinčių aukštos kvalifikacijos specialistų, jauniesiems gydytojams bus sudarytos visos būtinos šiuolaikinius reikalavimus ir tarptautinius standartus atitinkančios darbo sąlygos, o, esant geriems darbo rezultatams ir specialistui pageidaujant, atvertos galimybės teigiamiems jų vadybinės karjeros pokyčiams.

Šiandien Jums pristatome jauną specialistę LOR gydytoją Martyną Narkevičiūtę.

„Gimiau ir užaugau Jonavoje. Jau būdama paauglė supratau, kad jaučiu didelį malonumą, galėdama padėti kitiems. Tad, 2012 m. baigusi Jonavos Senamiesčio gimnaziją, nusprendžiau studijuoti mediciną Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Studijų metu mane labiausiai traukė chirurginio profilio specialybės. Sužavėta įvairiapusiškumo bei neišsigandusi ilgo ir sudėtingai skambančio pavadinimo, pasirinkau otorinolaringologijos (ausų, nosies ir gerklės ligų) rezidentūros kryptį. Šioje specialybėje man labiausiai patinka tai, kad, palyginus nedidelėje anatominėje srityje – nuo viršugalvio iki krūtinės, tiek chirurgijos, tiek terapijos galimybės yra neaprėpiamos. Esu atlikusi dviejų mėnesių trukmės stažuotes Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės ausų, nosies ir gerklės ligų bei Prahos universitetinės Motol ligoninės ausų, nosies ir gerklės ligų bei galvos – kaklo chirurgijos skyriuose. Taip pat esu Europos rinologų, Vilniaus, Kauno krašto otorinolaringologijos bei minimaliai invazinės ausų, nosies ir gerklės chirurgijos asociacijų narė. Laisvalaikiu mėgstu gaminti, keliauti bei žiūrėti filmus ar serialus. Galima sakyti, kad užaugau „ant scenos“, kadangi nuo mažų dienų iki pat mokyklos baigimo Jonavoje lankiau teatro būrelį. Nors Panevėžio kraštas man nėra pažįstamas, dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pasirinkau dėl perspektyvų chirurgijoje bei dėl gerų kolegų atsiliepimų apie šią ligoninę. Joje buvau šiltai sutikta ir labai džiaugiuosi būdama profesionalaus kolektyvo dalimi. Tad maloniai kviečiu visus, tiek suaugusius, tiek vaikučius, atvykti konsultacijai, jei turite nusiskundimų iš ausų, nosies ar gerklės srities“, – save pristatė jauna specialistė LOR gydytoja M. Narkevičiūtė.

„Visada labai džiaugiamės, kai sulaukiame specialistų, ypač jaunų, kurie pradeda dirbti mūsų ligoninėje. SAM ministro įsakymu yra apspręsta, kokias asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia Dienos chirurgijos skyrius, tačiau, didėjant atliekamų darbų apimtims, didėja ir mūsų skyriaus kolektyvas. Gydytoja otorinolaringologė M. Narkevičiūtė dirbs tiek Dienos chirurgijos skyriuje, tiek konsultuos pacientus Konsultacijų poliklinikoje. Toks darbo modelis yra taikomas jau ne vienerius metus ir jis yra pilnai pasiteisinęs – konsultuodamas pacientą gydytojas susipažįsta su juo, tad, esant būtinybei, jis siunčiamas tolimesniam gydymui į Dienos chirurgijos skyrių, kuriame šis gydytojas toliau tęsia paciento gydymą. Noriu pabrėžti, kad šios gydytojos specialistės darbas labiausiai bus akcentuotas į vaikus, sergančius ausų, nosies ir gerklės ligomis. Esu tikras, kad gydytoja Martyna sėkmingai įsilies į mūsų kolektyvą ir kartu atliksime dar daug gerų darbų, gydydami mūsų pacientus“, – jaunos specialistės atėjimu dirbti į Dienos chirurgijos skyrių pasidžiaugė šio skyriaus vedėjas gydytojas chirurgas Rimvydas Tumas.

Miela gydytoja Martyna, didžiulio Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvo vardu linkime Jums kuo didžiausios sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: