Aina.lt nuotr.

Panevėžio miesto lopšeliai-darželiai jau ruošiasi vasarai

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius sudarė vasarą dirbsiančių lopšelių-darželių sąrašą. Birželį dirbs visos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos, o liepą bei rugpjūtį įstaigos dirbs pakaitomis.

Pasak Švietimo skyriaus vedėjos Silvijos Sėrikovienės, ikimokyklinio ugdymo įstaigos pačios sprendžia, kiek vaikų grupių bus komplektuojama vasaros laikotarpiu, kurie darželiai veiks, kurie priims vaikus iš kitų ugdymo įstaigų. Apie tai, į kurią įstaigą vasaros mėnesiais vesti vaikus, tėvus informuoja darželių administracija.

Šiuo metu yra renkami duomenys, kiek vaikų bus norinčių vasarą lankyti lopšelius-darželius, tad tikslesni duomenys apie grupių komplektavimą Švietimo skyriui bus žinomi gegužės pabaigoje. Tėveliai iki gegužės 17 d. įstaigų vadovams turi pateikti prašymus dėl darželio lankymo visos vasaros laikotarpiu. Jei situacija keičiasi ir tėveliai nori su vaikais atostogauti drauge, apie tai iš kart turi informuoti ugdymo įstaigos vadovą.

Švietimo skyriaus duomenimis, praėjusią vasarą buvo gauta virš 3000 tėvelių prašymų jų vaikams lankyti miesto ikimokyklines ugdymo įstaigas, o lankomumas vidutiniškai siekė 52 proc.  Apskaičiuota, kad šiemet dirbsiantys lopšeliai-darželiai galėtų priimti iki 4200 mažylių, jeigu toks poreikis būtų.

Šių metų liepą nedirbs lopšeliai-darželiai „Rugelis“, „Sigutė“, „Draugystė“, „Vaivorykštė“, „Vyturėlis“, „Voveraitė“, „Žibutė“, „Žilvitis“, rugpjūtį – „Dobilas“, „Kastytis“, „Kregždutė“, „Draugystė“,  „Pušynėlis“ ir „Rūta“.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: