Panevėžio miesto savivaldybė nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė padidino neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) finansavimą

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programų tikslinio finansavimo krepšelį padidino 5 Eur ir vienam mokiniui kas mėnesį bus skiriama 20 Eur, vidutinių ir didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams bus skiriamas dvigubo dydžio NVŠ krepšelis. Tėvai bei globėjai kviečiami registruoti vaikus į įvairius būrelius ir pasirašyti mokymo sutartis su būrelių teikėjais iki rugsėjo 13 d. NVŠ teikėjai veiklas pradės vykdyti nuo rugsėjo 15 d.

Finansuojamų NVŠ tikslinėmis lėšomis programų sąrašą rasite www.panevezys.lt – Neformalus vaikų švietimas, šiemet patvirtinta net 151 NVŠ programa.

Registruotis NVŠ būreliams gali visi mokyklinio amžiaus vaikai, besimokantys bendrojo ugdymo mokyklose. Pasirinkus būrelį ar užsiėmimą, būtina pasirašyti sutartį su NVŠ teikėju. Pasirašius sutartį, NVŠ teikėjai įsipareigoja minėtu krepšelio dydžiu sumažinti būrelio mokestį.

Vienam moksleiviui gali būti skirta ne daugiau kaip viena finansuotina NVŠ veikla ar būrelis. Minėto NVŠ krepšelio dydžio nėra galimybės išdalinti, susigrąžinti ar perkelti į kitą veiklą ar būrelį, pasirašius sutartį jis paskiriamas iki einamųjų metų galo.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: