Panevėžio Nendrės gatvėje – nauja vaizduotės lavinimo aikštelė vaikams

Išskirtinai išpuoselėta aplinka pasižyminčios Panevėžio Nendrės gatvės daugiabučių namų kieme – spalvinga, vaikų vaizduotę lavinanti žaidimų aikštelė. Jos idėjos autorius Virginijus Benašas teigia, jog smagu matyti kieme žaidžiančius vaikus, ir džiaugtis žalia erdve, vietoj planuotos automobilių stovėjimo aikštelės.

Specialistai tvirtina jog pats kūrybiškiausias ir žmogaus asmenybę formuojantis gyvenimo tarpsnis yra vaikystė. Pedagogai sako, kad šiandien vaikams kūrybiškumo išties trūksta. Tačiau Panevėžio Nendrės gatvėje vaikų kūrybinėms idėjoms įgyvendinti jau seniai įkurta galerija “pamatai“. Šį kartą toje pačioje gatvėje, tik jau lauko erdvėje, pastatyta ir vaizduotės lavinimo aikštelė. Idėjos sumanytojas Virginijus Benašas pusantrų metų kurtą aikštelę vadina „kilimodromu“.

Virginijus Benašas sako, kad suaugusiems tereikia pasitelkti fantaziją ir vaikai turės kur save realizuoti. Štai metalinis rėmas kilimams daužyti kiek papuoštas ir pritaikytas vaikų žaidimams bei kūrybiškumui lavinti, o savo fuknkcijos jis neprarado, todėl žmonės ir toliau gali drąsiai naudotis juo pagal paskirtį.

Prie vaizduotės lavinimo aikštelės vaikams kūrimo prisidėjo ne tik Nendrės gatvės gyventojai, bet ir pas šioje gatvėje gyvenančius senelius dažnai atvykstančios dvynukės su mama.

Virginijus Benašas teigia, jog džiugu matyti ne prie kompiuterių palinkusius, o kieme žaidžiančius vaikus. Be to, ši aikštelė dar nėra baigta, o ir ją pabaigus, po kelerių metų kieme turėtų atsirasti dar daugiau spalvingų ir žaismingų akcentų.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: