„Žemynos” progimnazijos nuotr.

Panevėžio plaukikai iš Švedijos grįžo su medaliais

Savaitgalį Švedijos mieste Jonšiopinge vyko Šiaurės šalių (Nordic) amžiaus grupių plaukimo čempionatas. Tarpusavyje 50 m ilgio baseine varžėsi 13-15 metų mergaitės ir 14-16 metų berniukai. Sėkmingai šiose varžybose pasirodė ir Panevėžio plaukikai.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Arminas Murėnas 100 m. distanciją nugara įveikė per 59,09 sek. ir iškovojo 1-ąją vietą bei aukso medalį. 200 m nugara rungtyje Arminas Murėnas, finišavęs per 2 min. 9,76 sek., liko antras ir iškovojo sidabro medalį. Tuo pačiu sportininkas sėkmingai pagerino savo asmeninį rekordą, kuris iki šių varžybų buvo 2 min. 10,04 sek.

Panevėžio “Žemynos” progimnazijos plaukikas Arnas Augustinavičius 50 m distanciją laisvu stiliumi įveikė per 24,03 sek. ir iškovojo 1-ąją vietą bei aukso medalį. 100 m rungtį laisvu stiliumi įveikęs per 53,15 sek. Arnas liko antras ir pasipuošė sidabro medaliu.

Estafečių rungtyse Panevėžio sportininkai iškovojo du bronzos merdalius. Distancijoje 4x100m kompleksiniu būdu Arminas Murėnas, Dominykas Šulskis su komandos draugais įveikė per 3 min. 59,11 sek. ir užėkė 3-ąją vietą. Estafetėje 4x100m laisvu stiliumi Arminas Murėnas ir Arnas Augustinavičius, kartu su komandos draugais, įveikė per 3 min. 36,69 sek. ir jiems atiteko 3-ioji vieta bei bronzos medaliai.

Komandinėje įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvius, surinkusius 235 taškus, aplenkė varžybų šeimininkai švedai (238.5 tšk.), danai (258 tšk.) ir estai (266.5).

Šiaurės šalių (Nordic) amžiaus grupių plaukimo čempionate dalyvavo sportininkai iš Danijos, Estijos, Farerų salų, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Norvegijos, Švedijos ir Lietuvos.