Panevėžio pradinės mokyklos mokiniai Lietuvoje „Drąsiausi, stipriausi, vikriausi“

Kiekvienais metais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja įvairias sporto varžybas, kurių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį tautines vertybes.

Balandžio 18d. Radviliškio sporto arenoje vyko 2014-2015 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių 2004 m. ir jaunesnių mokinių finalinės varžybos. Susitiko keturios stipriausios 3-4 klasių komandos. Sporto arenoje susirungė Panevėžio pradinės, Mažeikių Pavasario pagrindinės, Marijampolės Mokolų pagrindinės ir Širvintų pradinės mokyklų pradinukai. Mokiniai varžėsi 9 estafetėse. Rungtynėse jautėsi nerimas, įtampa, kovingumas. Dalyviai buvo pasiruošę atiduoti visas jėgas. Panevėžio komanda laimėjo net septyniose rungtyse. Susumavus visų estafečių rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. Panevėžio pradinės mokyklos varžybų dalyviai buvo drąsiausi, stipriausi, vikriausi. Džiaugiamės, kad jau antri metai iš eilės mūsų mokyklos sportininkai tampa Lietuvos olimpinio festivalio nugalėtojais. Džiugu, kad taurė ir medaliai vėl parvežti į mūsų gimtąjį miestą. Sveikiname trenerius Gintarą Burčiką, Vidą Jurgaitienę ir visus kovinguosius komandos narius.

Visada džiaugiamės, kad mokykloje yra daug norinčių sportuoti vaikų. Pastebėjome, kad tarp sportuojančių mokinių tokių dalykų kaip patyčios nėra. Sportas lavina pagarbą komandos draugui, varžovui. Tokios vaikų estafečių rungtys ne tik stiprina kūną, bet ir ugdo dvasią, kitas savybes, kurios gyvenime tikrai pravers.

 

Audronė Gubistienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: