Panevėžio projekcijos: Nemokamos filmų peržiūros, pokalbiai apie kiną ir emocinę savijautą

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su medijų edukacijos ir tyrimų centru „Meno avilys“, dovanoja miesto gyventojams filmų programą ir kviečia pasikalbėti apie emocinę savijautą karantino laikotarpiu.

Specialioje www.kinofondas.lt kolekcijoje iki sausio 25 dienos panevėžiečių laukia 4 filmai, kurių herojai gyvenimo grožį atranda smulkmenose, o laimę – rutinoje. Ir nesvarbu, ar ilgiesi artimųjų, ar vairuoji autobusą, ar esi uždarytas namuose, ar sergi nepagydoma liga, vaizduotė ir svajonės padeda pakilti virš pilkos kasdienybės.

Filmus lydės susitikimai ir aptarimai “Zoom” platformoje internete, kuriuos moderuos psichologas, tinklalaidės ,,Dialogas” kūrėjas Vitalijus Gafurovas. Visa informacija apie susitikimus ir jų temas – “Facebook” renginyje https://fb.me/e/1NgmrF7vL .

Užsiregistravus interneto svetainėje www.kinofondas.lt, kolekcijoje ,,Panevėžio projekcijos”, išsirinkite norimus filmus bei aptarimus ir užpildykite anketą: shorturl.at/loOY9. Filmus kviečiame žiūrėti jums patogiu metu, o drauge aptarti – nurodytu laiku internete. Panevėžiečiams skirtu nemokamų peržiūrų skaičius ribotas.

Specialiai šiam projektui „Meno avilys“ atrinko 4 filmus: „Laimingų Kalėdų, pone Mo!“ (rež. Lim Dae-Hyung), „Vilkų gauja“ (rež. Crystal Moselle), „Paukščių metamorfozė“ (rež. Catarina Vasconcelos) ir „Patersonas“ (rež. Jim Jarmusch), kuriuos žiūrovai galės aptarti kartu su V.Gafurovu. Artumas su kitais žmonėmis, izoliacijos pasekmės, ilgesio įprasminimas ir prisijaukinimas, rutinos prakalbinimas – tokias ir panašias temas psichologas siūlo aptarti susitikimuose.

Filmų anonsai:

https://www.youtube.com/watch?v=m8pGJBgiiDU&t=33s

https://www.youtube.com/watch?v=rDbqcMfUdlI&t=31s

https://www.youtube.com/watch?v=eOvyuDTsIXE&t=18s

Iniciatorius: Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras

Organizatorius: Kino ir medijų tyrimų centras ,,Meno avilys”


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: