Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai sėkmingai pasirodė tarptautiniame turnyre

Lapkričio 20 d. Estijos Tartu mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos, Suomijos, Lietuvos ir Rusijos jaunieji sportininkai. Jame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sportininkai.

Trenerės Ievos Klimašauskienės auklėtinė Rugilė Stasiulytė savo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą ir bronzos medalį.

Gerai turnyre pasirodė ir trenerių Kęstučio Trumpio bei Ričardo Baltos auklėtiniai kovodami savo amžiaus grupėse.

Benas Žindulis turnyre iškovojo trečiąją vietą, Ernestas Snudaitis – antrąją, Fausta Petronytė ir Gabija Revinskaitė – antrąsias vietas.

Rugilė Marozaitė iškovojo dvi pirmąsias vietas kovodama net dvejose – savo iki 16 metų ir iki 18 metų amžiaus grupėse.

Labai netoli medalio buvo ir Rokas Rapkevičius iškovojęs penktąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius.