Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Vokietijoje iškovojo bronzos medalį

Liepos 9-14 d. Kotbuse (Vokietija) vyko Europos jaunių ir jaunimo dviračių sporto treko čempionatas, kuriame dalyvavo net šeši Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Pasak trenerių, geriausiai sekėsi Laurynai Valiukevičiūtei, kuri keirino rungtyje iš startavusių 17 sportininkių iškovojo bronzos medalį.

„Lauryna arti medalio buvo ir sprinto rungtyje, tačiau kovoje dėl bronzos medalio nežymiai pralaimėjo Lenkijos dviratininkei ir iš 18 dalyvių liko 4-oje vietoje“, – sakė treneris Algimantas Buividas.

Jaunių vaikinų grupėje lenktynėse taškais puikiai kovojo gimnazijos auklėtinis Arnas Bilertas. Sportininkas po 9 tarpinių finišų buvo pirmas, bet varžybų pabaigoje pritrūko jėgų ir iš 26 dalyvių užėmė 5-ąją vietą.

A.Bilertas su komandos draugu Titu Laurinavičiumi pirmą kartą Lietuvos dviračių sporto istorijoje startavo sudėtingoje Madisono rungtyje ir iš 17 komandų iškovojo aukštą 7-ątą vietą.

Komandinėse persekiojimo lenktynėse gimnazijos auklėtiniai Dovydas Bružas ir Arnas Bilertas kartu su uteniškiu Nikolu Klimavičiumi ir kauniečiu Titu Laurinavičiumi kvalifikacijos važiavime atsirinko tarp 8 stipriausių komandų, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo Lenkijos komandai ir iškovojo 8-ąją vietą.

Džiaugiamės gimnazijos sportininkų pasiektais rezultatais.

Varžyboms sportininkus ruošė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos treneriai Algimantas Buividas ir Dmitrii Leopold.