Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai pirmose šių metų varžybose iškovojo net 7 medalius

Šį savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos atviras dziudo Jaunučių (U-15) ir Jaunių (U-18) čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Džiaugiuosi, kad pirmose šių metų varžybose mūsų auklėtiniai triumfavo. Pelnėme net septynis medalius“, – sakė trenerė Ieva Klimašauskienė.

U-18 amžiaus grupėje Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai iškovojo du aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.

R.Marozaitė (52kg.) ir D.Didžiakis (50kg) tapo čempionais ir iškovojo aukso medalius.

Antrąsias vietas ir sidabro medalius iškovojo T.Žilys (73kg) ir R.Stasiulytė (+70kg).

Treti liko ir bronzos medalius iškovojo D.Miceika (73kg),  D.Chush (+70kg) ir B.Žindulis (66kg).

Gimnazijos sportininkus varžyboms ruošė treneriai K.Trumpis, R.Balta ir I.Klimašauskienė.