Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajone sukurti namukai papuoš Prezidentūros Kalėdų eglę

Artėjant šv. Kalėdoms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė inicijavo kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją „Namų jaukumas“. Į kvietimą gaminti rankų darbo dekoracijas – spalvingus namelius, kuriais bus puošiama Kalėdų elgė Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, atsiliepė ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Namelius pagal specialią instrukciją gamino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius; Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija; Velžio, Smilgių, Ramygalos gimnazijos; Naujamiesčio mokykla; Raguvos gimnazijos Miežiškių skyrius; Trečiojo amžiaus universitetas; savivaldybės viešosios bibliotekos Miežiškių ir Velžio bibliotekos; Raguvos bendruomenė; Raguvos bendruomenė „Raguva kartu“; Jotainių, Trakiškio bendruomenės; Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga.

Nors savivaldybių prašyta sukurti po 25 namukus, iš Panevėžio rajono į Prezidentūrą iškeliaus net 81 spalvingas, su meile pagamintas kalėdinis papuošimas.

„Tegul namukais papuošta Lietuvos Prezidentūros eglė, lydima šviesaus virsmo nuojautos ir vilties kiekviename Lietuvos kampelyje, spinduliuoja visų Lietuvos žmonių ir regionų vienybės jėgą“,– rašoma pirmosios ponios D. Nausėdienės laiške.

Šia akcija siekiama ne tik papuošti Prezidentūros Kalėdų eglę, bet ir priminti namų šilumą visiems, kuriems jos labiausiai trūksta.

Savivaldybės informacija ir nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: