Panevėžio rajono švietimo sistemos vadovo A. K. Rimkaus nuopelnai įvertinti aukščiausiu apdovanojimu

Ilgamečiam Panevėžio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Algirdui Kęstučiui Rimkui skirtas Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Garbės ženklas – aukščiausias apdovanojimas už nuopelnus Lietuvos švietimui, mokslui ir sportui.

Garbės ženklo liudijime rašoma, kad apdovanojimas skiriamas už indėlį į švietimo sistemos plėtojimą ir ilgametį atsakingą, inovatyvų ir kūrybingą vadybinį darbą.

Garbingą apdovanojimą šiandien 60-metį mininčiam A. K. Rimkui įteikė į Panevėžio rajono savivaldybę atvykę Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai Elena Stanienė, Stanislava Strolaitė ir Alvydas Puodžiukas.

Iškilmingame renginyje sukaktuvininką su asmenine švente pasveikino ir už ilgametį profesionalų darbą padėkojo Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, mero pavaduotojas Antanas Pocius, Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis.

Meras A. K. Rimkui perdavė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėką.

„Kiekvienu nuoširdžiai ir profesionaliai atliktu darbu mes prasmingai prisidedame prie savo šalies plėtros. Jūsų ilgametė atsakinga veikla ir pažangos siekis įgyvendinant švietimo, kultūros ir sporto politiką yra gerbtinas pavyzdys visai bendruomenei“, – rašoma Ministro Pirmininko Padėkoje.

Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius ir Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė A. K. Rimkui atsiuntė sveikinimą ir Padėką už prasmingą darbą stiprinant Lietuvos savivaldą.

Ilgametį švietimo sistemos vadovą sveikino Panevėžio rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komiteto nariai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, kolegos – Panevėžio Rotary klubo nariai.

Panevėžio rajono savivaldybės švietimo sistemoje A. K. Rimkus dirba nuo 1982 metų – pradėjo Velžio vidurinės mokykloje fizikos mokytoju, vėliau – direktoriaus pavaduotojas, Raguvos vidurinės mokyklos direktorius. Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui vadovauja 30 metų – nuo 1990-ųjų.

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: