Panevėžio „Rožyne“ atidaroma atnaujinta „Iki” parduotuvė

Nuolat į plėtrą ir parduotuvių renovaciją investuojantis prekybos tinklas „Iki“ po rekonstrukcijos atidaro parduotuvę Panevėžyje, prekybos ir pramogų centre „Rožynas“, adresu Piniavos g. 10 – 1. Pagal naujausius bendrovės standartus atnaujintos parduotuvės prekybinis plotas išplėstas iki 1 354 kv. m., padidėjo skyriai, siūlomos naujos paslaugos. Investicijos į renovaciją siekė 920 tūkst. eurų.

„Iki“ rūpinamės, kad visi mūsų pirkėjai rastų platų prekių asortimentą ir apsipirktų kuo patogiau. Išplėtėme atnaujintos parduotuvės plotą ir kai kuriuos skyrius, kad gyventojams pasiūlytume daugiau šviežių vaisių ir daržovių, vietoje kepamos duonos ir bandelių, bakalėjos prekių. Mūsų pirkėjai vertina aukštą paruoštos produkcijos kokybę ir šviežumą, todėl nuo šiol šioje parduotuvėje bus galima įsigyti sveriamų kulinarijos ir dešros gaminių, taip pat atidarytas ir atšaldytos žuvies ant ledo skyrius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Šiuolaikiškoje parduotuvėje pirkėjai ras karštų mėsos gaminių, salotų ir mišrainių, konditerijos gaminių. Vietoje įsigytą mėsą bus galima sumalti, o žuvį – išdoroti. Taip pat atnaujintoje parduotuvėje įrengta mėsos ir žuvies rūkyklėlė. Šviežumą vertinantiems pirkėjams bus siūloma atnaujintoje kepykloje bent tris kartus per dieną kepamos šviežios duonos ir bandelių.

„Iki“ parduotuvės Panevėžyje, prekybos ir pramogų centre „Rožynas“, prekybinis plotas išplėstas 494 kv. m – nuo 860 iki 1 354 kv. m. Čia dirbs 30 darbuotojų. Pirkėjų patogumui įrengtos 5 „Iki Bitutė“ savitarnos kasos, kurios skubantiems pirkėjams leis apsipirkti išvengiant papildomų kontaktų, saugiau, greičiau ir patogiau. Lankytojams parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Parduotuvė atnaujinta remiantis  šiuolaikiška „Iki“ standarto koncepcija, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerina pirkėjų patirtį.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba daugiau nei 5,7 tūkst. darbuotojų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: