Panevėžio socialdemokračių klubas paminėjo 30-metį

Šeštadienį Panevėžio socialdemokračių klubas, vadovaujamas pirmininkės, LSDP prezidiumo ir tarybos narės Lina Rasikevičienės surengė Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos 30-mečio minėjimą skirtą G. Petkevičaitės-Bitės 160-osioms gimimo metinėms įprasminti „G.Petkevičaitė-Bitė – pirmoji moteris pasisakanti už moterų teises Lietuvoje“.

Į šventę susirinkusios Panevėžio miesto ir rajono, Kupiškio, Rokiškio, Ukmergės, Kaišiadorių bei Vilniaus LSDP moterų sąjungos narės pristatė savo klubų veiklą,  aptarė partines aktualijas ir pasidžiaugė partijos bei klubo laimėjimais.

Panevėžio socialdemokračių klubo renginio dalyves sveikino ir LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkas Ramūnas Vyžintas. „Sveikinu gražios šventės proga ir  dėkoju, kad jūs esate. Imkite pavyzdį iš mūsų partijos pirmininkės Vilijos Blinkėvičiūtės ir visada būkite aktyvios partinėje, politinėje ir visuomeninėje veikloje“, – linkėjo R. Vyžintas.

Socialdemokračių klubo moterys apsilankė Panevėžio dailės galerijoje ir apžiūrėjo naujausias parodas, lankėsi edukacinėje ekskursijoje Panevėžio kraštotyros muziejuje, bei Šv. Zitos g. 18 name, kuriame 1932-1943 m. gyveno G. Petkevičaitė-Bitė.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: