G. Kartano nuotr.

Panevėžio specialioji mokykla–daugiafunkcis centras minėjo veiklos 30-metį

Panevėžio specialiojoje mokykloje – daugiafunkciame centre vyko tradicinė kiemo draugų šventė, kurios metu buvo paminėtas ir įstaigos veiklos 30-metis.

„Per šiuos tris dešimtmečius jūs tapote neatsiejama miesto bendruomenės dalimi, sukūrėte aplinką, kurioje kiekvienas yra priimtas ir gerbiamas. Esate draugai, kurie padeda ir palaiko, ugdo ir augina, pavyzdys, kaip per bendrystę ir rūpestį galima kurti geresnį pasaulį. Išlikite  vieni kitiems palaikymo ir džiaugsmo šaltiniu, o draugystė ir toliau tebūna visus vienijanti jėga“, sveikindama šventės dalyvius sakė Panevėžio miesto vicemerė Loreta Masiliūnienė.

Tradiciškai renginio metu savo pasirodymus surengė įstaigos auklėtiniai, šventės dalyvius džiugino baikeriai, kareiviška koše vaišino Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės atstovai, vyko įvairios atrakcijos. Kiemo draugų šventėje dalyvavo ir kitų miesto ugdymo, socialinių įstaigų vaikai, mikrorajono gyventojai.

Šiuo metu Panevėžio specialiąją mokyklą-daugiafunkcį centrą lanko 36 panevėžiečiai, čia jiems teikiamos ugdymo, socialinės paslaugos, dirba gausus būrys logopedų, specialiųjų, judesio korekcijos pedagogų, kineziterapeutas, yra įrengtas odontologijos kabinetas, relaksacijos kambarys. Be tėvų globos likusiems vaikams yra įrengta grupė, teikianti kokybiškas, vaiko poreikius atitinkančias paslaugas su nakvyne.

G. Kartano nuotr.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: