Panevėžio sporto centro buotr.

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai žiemos sezoną pradėjo varžybomis

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai žiemos sezoną pradėjo Klaipėdoje ir Šiauliuose vykusiomis varžybomis Abejose varžybose laimėtos prizinės vietos.

Klaipėdoje dvi dienas vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose dėl taurės kartu su Lietuvos sportininkais varžėsi ir lengvaatlečiai iš Latvijos. Čia sėkmingiausiai pasirodė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerio Remigijaus Jakubausko ugdytinis Benas Malinauskas. Sportininkas 600 m distanciją įveikęs per 1 min. 31 sek. finišo liniją kirto pirmas ir tapo šios rungties nugalėtoju. B. Malinauskas dalyvavo ir 1000 m bėgimo rungtyje. Čia lengvaatletis minėtą distanciją įveikė per 2 min. 51 sek. ir pasidabino bronzos medaliu. Šuolio į tolį rungtyje dalyvavęs Rapolas Juknius užėmė ketvirtą vietą.

Tomis pačiomis dienomis Šiauliuose vyko ir Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių taurės varžybos bei Šiaulių daugiakovių taurės varžybos. Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių taurės varžybose geriausiai sekėsi jaunučių atstovei Smiltei Paukštytei. Susumavus visus rezultatus sportininkė užėmė pirmąją vietą. S. Paukštytė turėjo įveikti 60 m barjerinio bėgimo (9,89 sek.), šuolio į aukštį (1,45 m), rutulio stūmimo (11,15 m), šuolio į tolį (4,82 m) bei 800 m bėgimo (3 min. 3 sek.) rungtis. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavusi Gilija Mėlynytė užėmė devintą vietą. Mergaičių amžiaus grupės dalyvė Ugnė Šteinaitė iškovojo trečiąją vietą. Sportininkės rezultatai: 60 m barjerinis bėgimas – 10,23 sek., šuolis į aukštį – 1,27 m, rutulio stūmimas – 11,08 m, šuolis į tolį – 4,61 m, 600 m bėgimas – 2 min. 4 sek. Susumavus rezultatus toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavusi Ignė Stakauskaitė užėmė ketvirtą, Liepa Valikonytė – aštuntą, Liepa Mėlynytė – devintą vietas. Jaunučių amžiaus grupėje dalyvavęs Aidas Armokas užėmė penktą, o Martynas Klimavičius aštuntą vietas. Sportininkams reikėjo įveikti 60, 1000 m bėgimų, šuolių į tolį bei aukštį, rutulio stūmimo, 60 m barjerinio bėgimo ir šuolio su kartimi rungtis. Šiaulių daugiakovių taurės varžybose jaunių grupės atstovė Toma Trotenskytė laimėjo antrąją vietą. Sportininkės rezultatai: 60 m barjerinis bėgimas – 11,49 sek., šuolis į aukštį – 1 m 36 cm, rutulio stūmimas – 9,07 m, šuolis į tolį – 4,57 m, 800 m bėgimas – 2 min. 59 sek.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerės Aldona Dobregienė ir Viktorija Barvičiūtė.