Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro orientacininkai pasidabino medaliais

Vilniuje tris dienas vykusiame Lietuvos orientavimosi sporto čempionate Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas. Trenerio Algirdo Šalkausko treniruojami sportininkai namo grįžo pasidabinę visų spalvų medaliais.

Pirmą varžybų dieną sportininkų laukė sprinto trasa, antrą dieną teko įveikti vidutinę trasą, o trečią dieną vyko persekiojimo lenktynės. Susumavus trijų dienų rezultatus V18 amžiaus grupės dalyvis Tadas Mackevičius buvo greičiausias. Sportininkas visas trasas su kontroliniais punktais įveikė per 1 val. 46 min. Šis rezultatas jam garantavo pirmą vietą. V20 amžiaus grupėje varžęsis Salvijus Strolė iškovojo antrą vietą. Sportininkas visas trasas įveikė per 2 val. 58 min. To paties amžiaus moterų grupėje dalyvavusi Miglė Činčikaitė užėmė trečią vietą. Sportininkės rezultatas – 2 val. 38 min. M12 dalyvė Ugnė Deveikytė užėmė 6 vietą.

Varžybose dalyvavo beveik 600 dalyvių iš Lietuvos, Lenkijos bei Airijos.