Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro šachmatininkai pasipuošė iškovotais visų spalvų medaliais

Savaitgalį Panevėžyje vyko tarptautinis greitųjų šachmatų turnyras „Šachmatinės Velykos Panevėžyje“, kuriame puikiai pasirodė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Open B turnyre varžėsi 2010 m. gimimo ir jaunesni turnyro dalyviai, kuriame geriausio vaikino rezultatas atiteko pirmą vietą iškovojusiam Ignui Jasui, pelniusiam 6 taškus.

Open C, pačių jauniausių 2013 m. gimimo ir jaunesnių turnyro dalyvių grupėje, antrą vietą tarp mergaičių iškovojo ir sidabru pasipuošė Austėja Liobikaitė, surinkusi 5 taškus. Trečią vietą pelnė dar viena Panevėžio sporto centro ugdytinė Paulina Baltonytė. Jaunieji turnyro šachmatininkai dalyvavo ir velykinių kiaušinių ridenimo nuo lentos turnyre, kuriame taip pat pelnė prizus.

Vaikus varžybos ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Virginijus Lakiūnas ir Asta Liobikienė.

Primename, kad greitųjų šachmatų turnyras vykdomas šveicariška sistema, 8-9 ratais pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles su atskira vyrų ir moterų bei U14 rezultatų įskaita. Varžybose Panevėžyje vyko trys atskiri turnyrai – Open A, Open B iki 12 metų ir Open C iki 9 metų.
Turnyrus laimėjo daugiausiai taškų surinkę dalyviai.