Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiams – visų spalvų medaliai

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai papildė medalių kraitį – iš Anykščiuose vykusių Lietuvos jaunučių U13 sunkiosios atletikos varžybų namo grįžo pasidabinę visų spalvų medaliais.

Įveikę visus varžovus čempionų vardus iškovojo svorio kategorijoje iki 34 kg dalyvavęs Kajus Žukauskas, Džiugas Antaniškis (sv. kat. iki 67 kg), Abid Oleive Yakobas (sv. kat. iki 61 kg), Karolis Vičinas (sv. kat. iki 81 kg) bei Matas Kubiliūnas (sv. kat. +81 kg). Antras vietas laimėjo bei sidabro medaliais pasidabino Vakarė Valuckytė (sv. kat. iki 49 kg) bei Mindaugas Petraitis (sv. kat. iki 61 kg). Trečią vietą užėmė ir bronzos medaliu pasipuošė Aronas Padoras (sv. kat. 61 kg).

Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos trenerio Gintauto Čeponio teigimu, į finalinį Jurbarko rajone vyksiantį Lietuvos jaunučių U13 sunkiosios atletikos čempionatą turėtų patekti 4 arba 5 panevėžiečiai. Tikimasi ir medalių.

Anykščiuose vykusiose varžybose dalyvavo Rokiškio, Panevėžio bei Anykščių sunkiaatlečiai. Savo fizinį pasirengimą tikrino Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos trenerių Gintauto Čeponio ir Dovydo Sužiedelio ugdytiniai.