Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro tinklininkai iškovojo auksą

Savaitgalį Kaune vyko įnirtingos kovos dėl Lietuvos U17 vaikinų tinklinio čempionato nugalėtojų vardo. Po itin įtemptų, dramatiškų, visiškai nenuspėjamų varžybų čempionais tapo ir aukso medaliais pasidabino Panevėžio sporto centro tinklinio trenerio Vytauto Skunčiko ugdytiniai.

„Šįkart buvo įdomios, intriguojančios, tikrai nelengvos varžybos, vyko rimta kova. Visgi finalas, o mes žaidėme ne pilnos sudėties,  daugelis vaikinų buvo ką tik išsigydę traumas, pasveikę po ligų, tad įtampa jautėsi. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad sužaidėme garbingai, vaikinams pavyko susitelkti ir apginti čempionų titulą. Tikimės, kad ateityje ir vėl pelnysime prizines vietas“, – kalbėjo treneris Vytautas Skunčikas.

Panevėžiečiai po itin įtemptų, net penkių setų pareikalavusių rungtynių rezultatu 3:2 (25:27, 24:21, 25:23, 21:25, 15:10) palaužė VMSM „Sostinės tauras“-2 ekipą ir iškovojo bilietą į pusfinalį. Čia mūsiškiai susikovė su reguliariajame sezone dominavusia Kauno SM „Startas“-2 komanda. Panevėžiečiai laimėję pirmąjį setą (26:24), antrame sete nusileido priešininkams (20:25). Trečiame ir ketvirtame setuose mūsiškiai susikaupė ir sėkmės nebeatidavė priešininkų ekipai į rankas – abu setai laimėti panevėžiečių naudai (25:15, 25:15). Šis rezultatas – 3:1 – Panevėžio komandai atvėrė kelią į finalą. Kovoje dėl aukso panevėžiečiai susitiko su Marijampolės SC tinklininkais. Abi komandos buvo nusiteikę itin karingai, buvo žaidžiama taškas į tašką. Pirmi du setai pranašavo puikų žaidimą, panevėžiečiai sutriuškino priešininkus ir pirmavo (25:20, 28:26), tačiau trečias ir ketvirtas setai pareikalavo daug jėgų, buvo žaidžiama ne mūsiškių naudai. Trečiame sete sutriuškinti panevėžiečiai (12:25) bandė prisivyti priešininkus, ketvirtąjį setą pralaimėdami vos dviejų taškų skirtumu (23:25). Paskutiniame penktame sete panevėžiečiai susikaupė ir jį laimėjo (15:7), taip užsitikrindami Lietuvos U17 vaikinų tinklinio čempionų vardą.

Panevėžio sporto centro U17 vaikinų komandoje žaidė Mindaugas Samulionis, Dovydas Malkevičius, Agnius Markevičius, Rytis Žadeika, Benas Tamošiūnas, Kasparas Bilinskas, Adomas Valonis, Rasmantas Buika,  Pijus Albavičius, Rapolas Marciuška, Robertas Tolpežninkas, Ervinas Tamulionis, Augustas Gritėnas, Kipras Jakimovas ir Dominykas Astravas.

Čempionate buvo apdovanoti geriausi žaidėjai, Mindaugas Samulionis pelnė geriausio čempionato puolėjo vardą, geriausias kėlėjas pripažintas Rapolas Marciuška.

Panevėžio sporto centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: