Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro tinklininkės dalyvavo finalinėse kovose

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose vyko Lietuvos vaikų U15 mergaičių salės tinklinio finalinės kovos, kuriose varžėsi Panevėžio sporto centro tinklinio trenerės Gražinos Janušienės mergaičių komanda.

Panevėžietės finaliniame etape susitiko su 6 komandomis – Druskininkų SC, SM „Startas I ir II“, SM „Tauras“ bei Jonavos KKSC – kurioms po įnirtingos kovos nusileido.

„Džiaugiuosi, kad mano ugdytinės varžėsi stipriausiame šešetuke. Jos kovojo su labai stipriomis, vyresnėmis, daug patirties turinčiomis sportininkėmis. Panevėžiui tai labai didžiulis pasiekimas, jau nebepamenu, kada mergaitės buvo iškovoję kelialapį savo jėgas išbandyti finalinėse kovose“, –  teigė G. Janušienė.

Panevėžio sporto centro merginos buvo apdovanotos diplomais, o geriausios žaidėjos vardą pelnė Viltė Mickevičiūtė. U15 komandoje žaidžia Akvilė Indriūnaitė, Gabija Markevičiūtė, Viltė Mickevičiūtė, Goda Masiulionytė, Lėja Bžuzauskaitė, Ugnė Adomavičiūtė, Diana Lukoševičiūtė, Smiltė Ulinskaitė, Juta Kundelytė, Gilija Mėlynytė, Fausta Triabaitė, Viktorija Monstavičiūtė ir Dijora Mackevičiūtė.

Šią savaitę startavo Lietuvos U13 mergaičių amžiaus grupės tinklinio čempionatas, kuriame varžosi 25 komandos. Panevėžyje vykusiose varžybose C grupėje 6 komandos varžėsi dėl patekimo į finalinį etapą. Džiaugiamės, kad G. Janušienės ugdytinės įveikė varžoves ir pateko į finalines varžybas, kurios vyks gegužės 28 d. Vilniuje. Artėjančiose varžybose mergaitėms linkime kuo didžiausios sėkmės!

Panevėžio sporto centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: