Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro ugdytiniai – Lietuvos pavasario akvatlono prizininkai

Praėjusį savaitgalį Prienuose vyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas, kuriame su gausiu būriu dalyvių varžėsi ir Panevėžio sporto centro triatlono trenerės Alinos Rancevos ugdytiniai.

Sportininkai varžėsi keturiose distancijose. Pirmosios distancijos dalyviai turėjo įveikti 100 m plaukiant ir 500 m bėgant, antrosios – 200 m plaukiant ir 1 km bėgant, trečiosios – 400 m plaukiant ir 3 km bėgant, o ketvirtosios, ilgiausios – 1 km plaukiant ir 5 km bėgant.

Varžybose geriausiai sekėsi trečioje distancijoje dalyvavusioms merginoms. 14-15 m. amžiaus grupės dalyvė Elzė Pečiulytė susumavus bendrą distancijų įveikimo laiką užėmė pirmą vietą. Sportininkės rezultatas – 19 min. 49 sek. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavusi Dovilė Aleknaitė Rodriguez laimėjo antrą vietą (21 min. 9 sek.). Antra buvo ir 16-17 m. amžiaus grupės dalyvė Milda Ažusienytė (20 min. 41 sek.). Šioje rungtyje taip pat dalyvavo, bet šįkart prizinių vietų neužėmė Emilis Seikauskas ir Gytis Valickas. Su mažiausiais dalyviais varžėsi Viktorija Bukėnaitė, Elžbieta Gokaitė bei Ainė Skikaitė, antrą distanciją įveikė Emilis Nikanorovas, Augustas Šaduikis, Ugnė Varaškevičiūtė, Emilė Puodžiūnaitė ir Benita Čiplytė.

Iš viso varžybose dalyvavo beveik 200 sportininkų iš visos Lietuvos.

Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: