Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro ugdytiniai – Lietuvos triatlono taurės prizininkai

Šį savaitgalį Panevėžio sporto centro, triatlono klubo „Tri-Fun“ ugdytiniai vyko į Jonavą dalyvauti trečiajame Lietuvos triatlono taurės etape. Varžybose panevėžiečiams šypsojosi sėkmė, iš jų namo parvežti vienas aukso, trys sidabro ir vienas bronzos medaliai.

Trenerės Alinos Rancevos ugdytiniai varžėsi „Tri-Fun“ rungtyje, kurioje sportininkams reikėjo įveikti 200 m plaukiant, 10 km važiuojant dviračiu ir 25 km bėgant. Geriausiai varžybose sekėsi Dovilei Aleknaitei Rodriguez, kuri visas rungtis įveikusi per 43 min. 51 sek. užėmė pirmąją vietą. Antrąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Elzė Pečiulytė (37 min. 31 sek.), Emilis Seikauskas (37 min. 33 sek.) ir Ugnė Varaškevičiūtė (43 min. 59 sek.). Trečiąją vietą užėmė Gytis Valickas. Sportininko rezultatas – 45 min. 7 sek. Iš viso varžybose įvairiose distancijose savo jėgas išbandė beveik 400 sportininkų iš visos šalies. Lietuvos triatlono taurės ketvirtasis etapas bus surengtas rugpjūčio 18 d. Veisiejuose.

Sportininkų pasirengimą varžyboms pagal trimetę aukšto meistriškumo programą „Siekti aukštų sportinių rezultatų triatlono sporto šakoje“ dalinai finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.