Aina.lt nuotr.

Panevėžio tarybos opozicija viliasi, kad meras R.M.Račkauskas skaitė savo paskutinę metinę veiklos ataskaitą

Panevėžio miesto taryba valdančiosios koalicijos atstovų balsais patvirtino praėjusių metų mero Ryčio Mykolo Račkausko bei pačios tarybos veiklos ataskaitą. Jos klausantis susidarė įspūdis, jog mieste kone viskas idealu, nėra jokių problemų, nesėkmių, nėra padaryta klaidų ir viskas vyksta lyg patepta sviestu. Meras nė žodžiu neužsiminė ir apie jam mestus ir netgi vieno teismo patvirtintus kaltinimus.

R.M.Račkausko žodžiais, pernai didžiausiu iššūkiu buvo COVID-19 virusas ir pandemija, tačiau savivaldybė ir taryba dirbo sklandžiai ir su savo užduotimis susitvarkė: buvo patvirtintas strateginis plėtros planas, sėkmingai tęsta pramonės plėtra, gerintas miesto įvaizdis, laimėta daug projektų, kaip kad gatvių apšvietimas ir taip toliau.

Meras pasidžiaugė, kad buvo baigti dalies Šiaurinės gatvės statybos darbai, mieste įrengta nemažai vaizdo stebėjimo kamerų, baigta lengvosios atletikos maniežo rekonstrukcija, surengtos pasaulio taurės dviračių treko varžybos, laimėtas pripučiamo maniežo statybos konkursas.

R.M.Račkauskas padėkojo medikams, švietimo darbuotojams, renginius rėmusiam verslui, o taip pat tarybai, savivaldybės administracijai, Kontrolės ir vidaus audito tarnybai bei visiems miesto gyvenime dalyvavusiems panevėžiečiams.

Judėjimo „Kartu” atstovas Ričardas Bakanauskas teigė, jog ataskaita graži, tačiau meras pamiršo savo svarbiausią priedermę – vienyti, o ne skaldyti. Opozicijos atstovas, kaip ir prieš metus pasikartojo, kad nė vienas opozicijos siūlymas nebuvo išgirstas, todėl buvo ignoruota maždaug 40 procentų rinkėjų valia.

„Panevėžyje susiklostė tokia situacija, kad nė vienas darželių, mokyklų ar kitų įstaigų vadovas valdžiai negali paprieštarauti, nes žino, jog tai padarius tektų ieškotis kito darbo. Lieka viltis, kad mero metinės ataskaitos klausėmės paskutinį kartą”,- rėžė R.Bakanauskas.

Ričardas Bakanauskas (Aina.lt nuotr.).

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: