AINA.LT nuotr.

Panevėžio teatre „Menas” pastatytas spektaklis vaikams iki 3 metų amžiaus

Panevėžio teatre „Menas” pastatytas muzikinis judesio spektaklis vaikams iki trijų metų. Režisierė Ieva Jackevičiūtė šį spektaklį pastatė įkvėpta dailininkės Rasos Jančiauskaitės knygos „Namai” iliustracijų.

Spektaklio metu aktoriai kvies žiūrovus ieškoti savo kelio į savo namus. Vieniems namais taps visas pasaulis su besisukančiomis planetomis, kitiems – pieva su dūzgiančiomis bitėmis, dar kitiems – šiltai įsitaisius pas mama ant kelių.

Spektaklis sukurtas, atsižvelgiant į mažiausių žiūrovų poreikius. Sparčiausia vaiko raida vyksta pirmaisiais gyvenimo metais. Muzika tam turi didelę reikšmę. Todėl šiame spektaklyje pagrindiniu herojumi tampa specialiai spektakliui sukurta sakralinė chorinė muzika. Tokį sprendimą padiktavo idėja, jog maži vaikai ir juos auginantys tėvai, turi teisę į kokybišką, solidaus meno patirtį. Taip pat mintis, kad kuo anksčiau vaikai su šeima įsitraukia į kultūrinį gyvenimą, tuo aktyvesniais kultūros veikėjais jie tampa suaugus.

Spektaklio repeticijose dalyvavusios mamytės su mažyliais sužavėtos spektakliu ir džiaugiasi tokia režisierės idėja.

Judesio spektaklio „Namai” premjera skirta patiems mažiausiems žiūrovams vyks balandžio 22-23 d. Panevėžio teatre „Menas”.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: