Panevėžio TLK kviečia sustiprinti žinias apie sveikatos draudimą

Tęsiantis karantinui, Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) kartoja pernykštę iniciatyvą ir kviečia partnerius sustiprinti žinias apie privalomąjį sveikatos draudimą, kuris šiuo metu yra itin aktualus, ir ligonių kasų teikiamas paslaugas.

Balandžio 20–gegužės 3 dienomis Panevėžio TLK skelbia konkursą „Apie sveikatos draudimą žinokime daugiau“. Jis skirtas Panevėžio ir Utenos apskričių valstybinių įstaigų, bendradarbiaujančių ar bendradarbiavusių privalomojo sveikatos draudimo srityje su Panevėžio TLK, specialistams – „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Užimtumo, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybų darbuotojams, taip pat sveikatinimo srityje su Panevėžio TLK bendradarbiaujančių savivaldybių visuomenės sveikatos biurų atstovams. Konkurse laukiama dalyvių iš Panevėžio, Pasvalio, Kupiškio, Biržų, Rokiškio, Utenos, Visagino, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Molėtų skyrių ar poskyrių, biurų.

Toks konkursas, skirtas įstaigoms-partneriams, organizuojamas antrą kartą. Praėjusiais metais sulaukus teigiamų konkurso dalyvių atsiliepimų, nuspręsta jį rengti dar kartą. Konkurso tikslas – inicijuoti kitokį Panevėžio TLK bendradarbiavimo su valstybinėmis įstaigomis-partneriais būdą, siekiant priminti šių įstaigų darbuotojams pagrindinius dalykus, susijusius su gyventojų privalomuoju sveikatos draudimu ir jų informavimu, ligonių kasų veikla, taip pat įtvirtinti teisingas įstaigų-partnerių darbuotojų turimas žinias šiais klausimais.

Šiųmečiame konkurse nauja tai, kad jame, be pernykščių partnerių, kviečiami dalyvauti ir Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos specialistai. Taip pat pakeista konkurso užduočių forma, jų kiekis ir atsakymų pateikimo būdas: dalyviams reikės atsakyti į 44 uždaro testo klausimus, o atsakymus išsiųsti tiesiog internete.

Kadangi šįmet tikimasi sulaukti dar daugiau dalyvių nei pernai, numatoma apdovanoti perpus daugiau laimėtojų, kurie pirmieji teisingai atsakys į daugiausia konkurso klausimų, atsižvelgiant į atsakymų išsiuntimo laiką.

Atsakymus peržiūrės ir nugalėtojus iki 2020 m. birželio 5 d. (atsiradus kliūčių dėl situacijos šalyje, iki liepos 1 d.) išrinks Panevėžio TLK direktoriaus įsakymu sudaryta Konkurso nugalėtojų atrankos komisija.

Panevėžio TLK kviečia partnerius aktyviai dalyvauti konkurse – pasitikrinti ir sustiprinti  žinias apie privalomąjį sveikatos draudimą ir su juo susijusiomis temomis. Konkurso klausimus ir taisykles nuo 2020 m. balandžio 20 d. galima bus rasti www.paneveziotlk.lt. Dalyvių atsakymų bus laukiama iki 2020 m. gegužės 3 d. imtinai.  

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: