Panevėžio „Vilties“ progimnazijos nuotr.

Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje vyko tradicinis renginys „Lyderių naktis“

2024 m. vasario 2–3 d. Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje vyko tradicinis renginys „Lyderių naktis“. Jame dalyvavo 6–8 kl. mokinių tarybos atstovai ir tarptautinės programos DofE dalyviai, socialiniai partneriai.

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojų komanda organizavo teorinį ir praktinį užsiėmimą „Pirmoji pagalba gamtoje“. Panevėžio apskrities Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės jaunieji šauliai – alumni mokiniai – supažindino su šaulių vykdomomis veiklomis, organizavo estafečių rungtis, viktoriną. Akcentavo, kad ištvermė, bendrystė ir darbų pasidalinimas yra svarbūs kiekvienam, kuris siekia tikslų įgyvendinimo. Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas, režisierius, 2020 Metų panevėžietis, buvęs mokyklos mokinys Aleksandras Špiliavojus vedė aktorinio meistriškumo žaidimus, ugdančius partneriškumą, draugo palaikymą, supratimą, gebėjimą spręsti problemas ir konfliktus. Mokiniams buvo smalsu išgirsti režisieriaus prisiminimus apie metus, praleistus šioje mokykloje.

DofE komandos nariai mokinių tarybos atstovams pristatė savo išsikeltus tikslus, papasakojo, kaip sekasi jų siekti ir įgyvendinti numatytas veiklas. Naktiniame renginyje taip pat buvo organizuojamos įvairios sportinės varžybos, aktyvios pažintinės ir kūrybinės veiklos, kurių metu mokiniams buvo sudarytos sąlygos geriau pažinti save ir komandos draugus. „Lyderių naktį“ paįvairino  naktinio filmo seansas ir diskoteka.

Daiva Andrašūnienė, progimnazijos mokinių tarybos koordinatorė

Asta Sakalienė, DofE programos vadovė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: