Panevėžyje aptikta šiurpą kelianti vieta- siaubo bunkeris

Panevėžio rajone, netoli Paliūniškio miestelio įsikūręs pramogų parkas, išties kelia baimę ir susidomėjimą. Tai bene vienintelis Aukštaitijoje 12 196 kv. m ploto pramogų parkas siūlantis išbandyti savo drąsą požeminiuose siaubo kambariuose.

Ko galima tikėtis siaubo bunkeryje?

,,Siaubo kambariai, įkurti atsarginės Sovietų armijos vadavietėje- bunkeryje po žeme. Siaubo bunkeris užima apie 400 kv. m ploto. Tai net 7 atskiros teminės erdvės, sujungtos koridoriais. Tai ne muziejus, bet sukurtas gąsdinantis interjeras- unikalus meno kūrinys.

Ko tikisi lankytojai atvykę į bunkerį?

Žmonės nori patirti adrenalino kiekį, aštresnių emocijų, išbandyti savo drąsa. Džiaugiamės, galėdami žmonėms suteikti tokią galimybę.

Kokio amžiaus lankytojų sulaukiate daugiausiai?

Dažniausiai, žmonėms atvyksta šeimomis, tad sunku išskirti lankytojų amžių. Žinoma- suaugusiųjų, nes atvyksta 3 kartų tėvai, vaikai ir seneliai. Sakyčiau, 25-65 metų lankytojų sulaukiame daugiausiai. Juk, turime ir skulptūrų parką. Žmonės mėgsta įsiamžinti prie senų laikų automobilių, skulptūrų. Nemaža dalis žmonių, šią vietą renkasi ir šventėms.

Nustebau, kad tokioje vietoje švenčiami ir vaikų gimtadieniai. Ar daug tėvelių renkasi šią galimybę?

Vaikų šventėms aplinkos dar neturime, tačiau, prie jos jau dirbame. Taip pat, tūrėsime mažiesiams lankytojams ir iliuzijų salę- specialią vietą vaikų šventėms. Kalbant apie šventes, ši vieta puiki paminėti helovyną. Tą dieną, kaip tik švęsime idėjų parko gimtadienį!

Kaip dirbate skirtingų metų laikais?

Visais metų laikais dirbame vienodai, žiemą taip pat siūlome atvykti su draugais, pasikepti šašlykų, išbandyti lauko žaidimus. Manau, tai viena fainiausių ir išskirtiniausių vietų pasibuvimui su draugų kompanija, savo drąsos išbandymui- net ir šventėms.

Aira Leliukaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: