G. Lukošęvičiaus nuotr.

Panevėžyje atidaryta viena geriausių Lietuvoje vaikų bibliotekų (video)

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka atšventė grįžtuves. Po trijų metų remonto duris atvėrė atnaujintos, šviesios ir spalvingos Aukštaičių gatvėje įsikūrusio Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus (VJKES) patalpos.

Atidarymo, šventėje dalyvavęs Kultūros viceministras Rimantas Mikaitis džiaugėsi atnaujinta šiuolaikine biblioteka.

865 kv. m bibliotekos patalpos renovuotos iš esmės – perplanuotos, atnaujinta elektros instaliacija, šildymo, vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo, vėdinimo, priešgaisrinė sistema, pakeistas stogas, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, neįgaliųjų keltuvas, atlikti vidaus apdailos darbai. Nupirkta naujų baldų, biuro, kompiuterinė ir inovatyvioms veikloms reikalinga įranga.

Aukštaičių g. patalpose įrengtos atskiros erdvės šeimoms su vaikais ir jaunimui. Patys mažiausieji su tėveliais galės leisti laisvalaikį ne tik skaitydami, bet ir žaisdami sensorinius, interaktyvius žaidimus. Vyresniems vaikams – žinių medis, interaktyvus namas su įvairiais edukaciniais žaidimais. Jaunimui – sensorinės ir atradimų erdvės konstruoti, dirbti su kompiuteriu ar užsiimti kita malonia veikla.

Bibliotekoje įrengta moderni renginių salė, profesionali garso įrašų studija, lauke įrengtas knygomatas.

Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus patalpos modernizuotos bibliotekai įgyvendinus ES fondų ir valstybės finansuojamą projektą.

Biblioteka teiks paslaugos šeimoms, vaikams, jaunimui iki 18–19 metų,  bei specialistams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: