UAB „Aukštaitijos vandenys“ generalinis direktorius Saulius Venckus

Panevėžyje buvo trūkęs pusės metro skersmens vandentiekio vamzdis

Pirmadienio vakarą faktiškai visa vakarinė Panevėžio miesto dalis, ypač viršutiniuose daugiabučių namų aukštuose gyvenantys žmonės buvo palikti be vandens. Jie bandė skambintis į atitinkamas UAB „Aukštaitijos vandenys“ tarnybas, tačiau telefonas visą laiką būdavo užimtas. Šiek tiek vėliau buvo išplatinta informacija, jog Panevėžyje Molainių gatvėje ties 28-uoju namu įvyko didelė vandentiekio avarija.

Antradienio rytą kalbintas UAB „Aukštaitijos vandenys“ generalinis direktorius Saulius Venckus patvirtino, kad pirmadienio vakarą, trūkus 500 milimetrų diametro vandens tiekimo vamzdžiui ir nukritus slėgiui,  vandens tiekimas buvo apsunkintas ir kai kurie gyventojai jo neturėjo.

S.Venckaus žodžiais, avarija įvyko 18.13 valandą, o slėgis vandens padavimo stotyje buvo atstatytas 19.25 valandą, o avarija lokalizuota.

„Sunku pasakyti kodėl įvyko avarija. Šiuo metu, tai yra vakare vandens suvartojama daugiau, todėl jis tiekiamas dvigubai didesniu slėgiu negu įprasta, o jam nukritus dalies vartotojų vanduo nebepasiekė“,- aiškino „Aukštaitijos vandenų“ vadovas.

Išsakius panevėžiečių priekaištus, jog neįmanoma prisiskambinti į avarinę tarnybą, S.Venckus patvirtino, kad tokiu metu dirba vienas budintis darbuotojas, kuris neturi galimybių atsiliepti į viso miesto skambučius.

„Tas prisiskambinimas nėra toks kritiškas ir nemanau, kad kas nors pasikeistų jei būtų atidaryta dešimt kanalų ir prisiskambinti galėtų visas miestas“,- atsakė S.Venckus.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: