Panevėžyje jau galima užsisakyti prekes į namus iš prekybos tinklo „Iki“

Užsisakyti prekes į namus iš prekybos tinklo „Iki“ asortimento per maisto pristatymo programėlę „LastMile“ jau gali visų didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai. Nuo šios savaitės paslauga prieinama ir Šiaulių bei Panevėžio gyventojams.

Pasak Andrej Pometko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovo, nuo pat šių metų pradžios elektroninės prekybos plėtra vyko nuosekliai. Pirmiausia buvusi pasiekiama tik Vilniaus ir Kauno miestuose, „Iki“ prekių pristatymo į namus paslauga buvo išplėsta į šių miestų rajonus, Klaipėdą, o vasarą – ir Palangą. Plėtra į Šiaulius ir Panevėžį žymi svarbų etapą, nes paslauga nuo šiol prieinama jau visuose didžiuosiuose šalies miestuose.

„Elektroninė prekyba paskutiniaisiais mėnesiais įgavo didelę reikšmę. Įprastą žmonių rutiną sujaukęs karantinas pakoregavo gyventojų įpročius, kurie, kaip pastebime, linkę įsitvirtinti. Didmiesčių gyventojai jau įprato gyventi patogiau, todėl vis dažniau apsiperka ir internetu. Ypač didelę vertę turi mūsų siūloma greito pristatymo paslauga – savo prekes pirkėjai į namus gali gauti vos per vieną valandą“, – sako A. Pometko.

Pasak jo, pamažu nusistovi ir klasikinis pirkėjo krepšelis – dažniausiai internetu užsakomos prekės yra greičiau gendantys produktai.

„Pirkėjų krepšeliuose dominuoja švieži vaisiai ir daržovės, pieno ir mėsos produktai, taip pat dažnai perkami ir įvairūs gėrimai. Tai rodo, kad pirkėjai vertina greito pristatymo galimybę ir mūsų platų, nuolat augantį šviežio ir kokybiško maisto asortimentą“, – teigia „Iki“ atstovas.

Šiuo metu „Iki“ prekes „LastMile“ kurjeriai pristato Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Taip pat nuo Vilniaus  miesto centro nutolusiuose Belmonto, Rasų, Pavilnio, Santariškių, Verkių, Naujosios Vilnios, Kirtimų, Užusienio, Grigiškių, Valakupių ir Trakų Vokės mikrorajonuose, Riešėje, Didžiojoje ir Mažojoje Riešėje bei nuo Kauno centro nutolusiuose Kleboniškio, Panemunės ir Palemono mikrorajonuose ir Kauno rajone – Akademijos seniūnijoje ir Noreikiškėse. Vasaros metu ši paslauga prieinama ir Palangos gyventojams bei kurorto svečiams.

Pirkėjai savo užsakymus gali gauti nuo 9.00 iki 22.00 val. Siekiant užtikrinti pirkėjų ir kurjerių saugumą, užsakant prekes programėlėje galima pasirinkti, kad jos būtų paliktos už durų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: