UAB „Aukštaitijos vandenys” nuotr.

Panevėžyje keičiasi geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų įkainiai

Panevėžio miesto savivaldybės taryba šiandien pritarė UAB „Aukštaitijos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų perskaičiuotoms bazinėms kainoms. Jos yra nustatytos remiantis reglamentuota metodika ir patvirtintos Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos.

„Pastebimas nežymus bazinės kainos padidėjimas (gyventojams 0,02 Eur be PVM.), kuris susidaro dėl vandens tiekimo grandinei reikalingo ir pradėto eksploatuoti ilgalaikio turto nusidėvėjimo. Bendrovės nuolatinės investicijos yra skiriamos užtikrinti kokybišką ir užtikrintą geriamo vandens tiekimą bei išvalyti nuotekas pagal aukščiausius ekologinius standartus, todėl dalis investicijų yra pasitelkiama iš ES struktūrinių fondų ir dalis tokio turto bei įrenginių nusidėvėjimo patenka į bendrovės veiklos sąnaudas,“ – sako Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Įsigaliojus naujiems įkainiams, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos bute sieks 1,31 Eur (be PVM) už m3, individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose – 1,28 Eur (be PVM) už m3, buities ir komerciniams poreikiams bei perkantiems geriamąjį vandenį, skirtą karštam vandeniui ruošti ir tiekiamą abonentams – 1,35 Eur (be PVM) už m3, perkančiai paslaugas daugiabučių gyvenamųjų namų arba individualių gyvenamųjų namų bendrijų įvade – 1,26 Eur (be PVM) už m3.

Perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos įsigalios nuo 2021 m. sausio 1 d.

Daugiau informacijos – www.avandenys.lt .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: