AINA.LT nuotr.

Panevėžyje lapkričio 1 ir 2 d. autobusai veš nemokamai

Šiemet Savivaldybės taryba priėmė sprendimą lapkričio 1–2 d., minint Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienas, viešuoju transportu keleivius į Šilaičių ir Pašilių kapines vežti nemokamai. Panevėžio autobusų parkas tradiciškai Visų šventųjų dieną organizuoja papildomus maršrutus į kapines. Taip pat minėtomis dienomis bus suintensyvintas viešojo transporto eismas.

„Panevėžiečių ir miesto svečių, besinaudojančių viešuoju transportu, prašome laikytis koronaviruso prevencijos priemonių – dėvėti veido apsaugos kaukes, laikytis saugaus atstumo, pajutus peršalimo simptomus – likti namuose ir kreiptis į specialistus“, – teigia administracijos direktorius Tomas Jukna.

Gyventojų patogumui lapkričio 1 – 2 d. dažniau kursuos 16-ojo maršruto „Prekybos bazė – Molainių gatvė“ autobusai. Taip pat papildomai autobusai kursuos dviem maršrutais: Dariaus ir Girėno g. – Šilaičių kapinės ir atgal bei Aguonų g. – Šilaičių kapinės ir atgal. Autobusai stos ir prie Ramygalos g. kapinių. Jų tikslūs tvarkaraščiai skelbiami www.panevezioautobusai.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: