Panevėžyje – originaliausias Aukštaitijoje koncertas: muzika skambės traukinių depe

Siaurojo geležinkelio remonto dirbtuvės Panevėžyje atgis – rugpjūčio 28 dieną čia organizuojamas analogų neturintis didžiausias nemokamas elektroninės muzikos Aukštaitijoje renginys „Triukšmas traukinių depe“. Tai tarsi elektroninės muzikos gerbėjų meka, kur susipins gera muzika, istorija ir pramonė.

Tai, kad šiame renginyje netrūks parako, garantuoja muzikos vakarėlių komanda Panevėžyje „Good story“ bei Panevėžio plėtros agentūra. Vasaros užbaigtuvėmis vadinamame renginyje gros kruopščiai atrinkta penkių didžėjų komanda, šaudys vėjo patrankos.

Koncerto metu pasirodys ir Andrej Anskinas, puikiai žinomas pasauliui kaip DJ Anske. Jis yra didžiausias trance ir progressive muzikos eksportas iš Lietuvos. Jo muzika skamba tokiuose albumuose kaip „In Search Of Sunrise“ – tai buvęs Tiësto mix albumas. Renginyje taip pat pasirodys įlgametę patirtį sukaupę DJ: Sun, Grey, Domi Depulse, Grand Canyon.

Įspūdį sustiprins ir neįprasta traukinių depo erdvė, kuri renginiui pasirinkta neatsitiktinai. Tai vienas iš būdų vystyti pramoninį turizmą Panevėžio mieste.

„Pramoninio turizmo traukos objektai praturtina tradicinių lankytinų objektų, tokių kaip muziejai, dvarai, bažnyčios, sąrašą ir atkreipia keliautojų, kurie ieško unikalių potyrių, naujų žinių bei domisi renginiais netradicinėse erdvėse, dėmesį. Panevėžio mieste daug jau nebenaudojamų ar neišnaudotų pramoninių erdvių, kurių įveiklinimas įvairiems kultūros, meno, muzikos renginiams prisidėtų prie miesto turizmo plėtros ir pramoninio turizmo vystymosi“, – sako Panevėžio plėtros agentūros turizmo projektų vadovė Vilanda Reikalienė.

Didelio masto elektroninės muzikos renginį organizuoja ir jaunų bei aktyvių kūrėjų komanda „Good story“. Komandai svarbu skatinti jaunimą domėtis kultūra, pažinti muziką bei jaunus talentus.

„Tokiu būdu siekiame prisidėti ne tik prie turizmo plėtros mieste, bet ir atkreipiame dėmesį į jaunimą, jų kūrybą. Panevėžys turi daug slypinčio potencialo, tad norime tai parodyti visuomenei pakviesdami į renginį“, – skelbia „Good story“ komanda.

Tikimasi, kad renginys „Triukšmas traukinių depe“ taps koncertų industrinėse Panevėžio erdvėse pradininku ir jaunimas daugiau domėsis pramonės istorija, noriai lankys tokius objektus, bei juose organizuos renginius ir kitokias pramogas.

„Triukšmas traukinių depe“ elektroninės muzikos gerbėjų lauks Aukštaitijos siaurojo geležinkelio remonto dirbtuvėse (Geležinkelio gatvė 25B, Panevėžys) rugpjūčio 28 dieną, 22 valandą. Įėjimas nemokamas.
Renginys organizuojamas įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Panevėžio pramonės legenda: istorija, tradicijos, žmonės“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: