Pixabay nuotr.

Panevėžyje pavogtas dviratis ir apvogtas garažas, o rajone apvogta negyvenama sodyba

Šeštadienį apie 17.30 valandą buvo registruotas 1986 metais gimusios panevėžietės pranešimas, jog Panevėžyje Laisvės aikštėje buvo pavogtas jos dviratis „Scott“, kurį pareiškėja įvertino 600 eurų.

Moteris nurodė, jog į Panevėžio centrą atvažiavusi 14.30 valandą ir dviratį prirakinusi prie dviračių stovo, tačiau po trijų valandų jo neberadusi.

Sekmadienį apie 10.20 valandą Panevėžyje gyvenantis 1965 metais gimęs vyras nuvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Panevėžio rajone Šventupių kaime pastebėjo išdaužtą namo plastikinio lango stiklą ir pavogtus du televizorius. Vagys ar vagis pasinaudoję name rastais raktais pateko į ūkinį pastatą ir iš jo pavogė benzininį pjūklą „Husqvarna“, benzininį trimerį „Husqvarna“ ir dvi plastikines tarpas su benzinu.

Pareiškėjas nurodė, kad vagystė galėjo būti įvykdyta nuo kovo 1 iki gegužės 5 dienos, o nuostolius įvertino 639 eurais.

Sekmadienį prieš pat 18 valandą į policiją kreipėsi 1988 metais gimęs vyras, kuris pranešė, jog nuvažiavęs į Panevėžyje Garažų gatvėje esantį garažą pastebėjęs, kad ant durų nėra pakabinamos spynos, o iš vidaus pavogti benzininis pjūklas, obliavimo staklės, juostinis šlifuoklis, tekinimo staklės „Parkside“, du kampiniai šlifuokliai „Makita“, suktukas „Makita“, siaurapjūklis, elektrinis oblius „Edward“, tiesinis šlifuoklis, diskinis pjūklas su „Ferm“ laidu, orbitinis šlifuoklis ir moteriškas dviratis „Grece“. Turtinė žala tikslinama.

Remiantis policijos pranešimu, nustatyta, kad vagystę įvykdė 1961 metais gimęs vyras, kuris ieškomas apklausai.

Visais trimis atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: