AINA.LT nuotr.

Panevėžyje Seimo nario partrenktas dviratininkas kreipėsi į medikus

Šeštadienį apie 10 valandą Panevėžyje J.Vaitiekūno ir Sporto gatvių sankryžoje automobilis „Audi A4 Avant“, vairuojamas 1961 metais gimusio Seimo nario Bronislovo Matelio, nepraleido ir susidūrė su iš dešinės pusės dviračių takų važiavusiu 1999 metais gimusiu dviratininku.

Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai dviratininkui, kuris buvo su apsauginiu šalmu, sužalojimų nenustatė. Abu incidento dalyviai užpildė įvykio deklaraciją, o kaltę, sprendžiant iš viešoje erdvėje pasirodžiusių pranešimų, prisiėmė parlamentaras.

Tačiau tos pačios dienos vakarą apie 19.30 valandą minėtas dviratininkas kreipėsi į Respublikinę Panevėžio ligoninę, kurioje jam buvo nustatytas kairio peties juostos raiščio patempimas bei paskirtas ambulatorinis gydymas.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė patvirtino, kad dėl avarijos kaltas yra Seimo narys. Anot jos, dabar renkama medžiaga ikiteisminiam tyrimui pradėti.

Pasiteiravus, kokia atsakomybė gresia Seimo nariui, O.Jukniūtė tikino, kad tai bus žinoma tik priėmus sprendimą ikiteisminiam tyrimui pradėti ir dėl kokios priežasties jis pradedamas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: