Foto – Rokas Lukoševičius

Panevėžyje surengtas Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas – „Senvagė 2024“ (fotogalerija)

Šeštadienį pačioje Panevėžio širdyje – Senvagėje – surengtas penktasis šio sezono Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas – „Senvagė 2024“.

Pagrindinėje 10 km distancijoje savo jėgas išbandė beveik 200 bėgikų, o greičiausias buvo žinomas Lietuvos bėgikas Modestas Dirsė („Top Exchange“). Jis distanciją įveikė per 32 min. 9 sek. ir pasiekė asmeninį rekordą. Tai buvo pirmoji jo pergalė šiame LBT sezone. Prieš tai jis buvo užėmęs antrą ir trečią vietas.

„Jaučiuosi puikiai, trasa buvo smagi ir sudėtinga. Daug teko bėgti prieš vėją, taip pat laukė smagus kalniukas. Visgi visumoje trasa labai greita ir lygi, o pats renginys – puikus. Konkurencijos buvo nemažai, todėl džiaugiuosi asmeniniu rekordu“, – po finišo sakė M. Dirsė.

Antrąją vietą užėmė nedaug nuo lyderio atsilikęs Marius Ignotas („Lukas“, 32.23,8), trečiąją – Rimvydas Alminas („Top Enchange“, 32.48,3).

Tarp moterų greičiausia buvo Diana Banienė (Panevėžio bėgimo klubas). Ji finišavo per 36 min. 58 sek.

„Dabar jaučiuosi gerai, bet po bėgimo taip nesijaučiau. Šią pergalę skiriu savo sūnui Ąžuolui, kuriam šiandien sukanka 12 metų. Jo dėka buvau pirma, nes jam pažadėjau šį laimėjimą, – džiaugėsi D. Banienė. – Rezultatu esu patenkinta, nes tai pirmas mano startas po 10 mėnesių pertraukos. Man tai yra stipru. Senvagės kalniukas kaip visada buvo sunkus, bet tai mano miestas ir mano trasa, todėl čia bėgti yra smagu.“

Antra finišavo Gitana Akmanavičiūtė („Origami runners“, 37.09), trečia – Meda Repšytė (VU ŠA, 38.12).

10 km distanciją įveikė ir Panevėžio bėgimo veteranas Romas Jasinskas, būtent šiandien minintis savo 80-metį. Jis finišavo greičiau nei per 59 min.

„Jaučiuosi normaliai. Buvo nelengva pradėti bėgimą prieš vėją, bet antra dalis jau buvo pavėjui. Senvagės trasa yra mano numylėta, nes esu čia daug kartų prabėgęs. Rezultatas pagal mano amžių yra normalus, pavyko finišuoti greičiau nei per valandą“, – šypsojosi bėgimo entuziastas. Beje, R. Jasinskas netrukus planuoja startuoti ir Kauno maratone, kur sieks įveikti pusmaratonio distanciją.

6 km bėgime nugalėtojais tapo Dovydas Pauras (21.06) ir Gabija Ražaitytė (23.34).

2 km distancijoje nugalėjo Benas Malinauskas (6.36) ir Elzė Pečiulytė (8.09), o 1 km – Markussas Abolinis (3.41) bei Lėja Sereikaitė (4.30). Patys mažiausi sportininkai tradiciškai sudalyvavo nuotaikingame 400 m bėgime.

Šeštasis Lietuvos bėgimo taurės etapas vyks balandžio 27 dieną, kai bus surengtas tradicinis „Baltosios Vokės bėgimas“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: