Panevėžyje toliau „švarinami” „BMW” markės automobiliai

Antradienį Panevėžyje J.Zikaro ir Šermukšnių gatvėse išdaužus automobilių „BMW” stiklus buvo pavogtos multimedijos. Vagystės iš šios markės automobilių tęsiasi ir toliau.

Trečiadienį apie 8 valandą buvo pranešta, jog Panevėžyje Algirdo gatvėje, išdaužus automobilio „BMW 535” bagažinės kairės pusės šoninį ir kairės pusės galinių durelių mažąjį stiklus, buvo patekta į vidų ir pavogtas mašinos vairas. Automobilis stovėjo prie daugiabučio gyvenamojo namo esančioje aikštelėje.

1988 metais gimęs automobilio savininkas patirtų nuostolių nenurodė.

Jau ketvirtadienio naktį apie 2.55 valandą Panevėžyje Prekybos gatvėje išdaužus automobilio „BMW” dešinės pusės priekinių durelių stiklą buvo patekta į vidų, bet iš ten nieko nepavogta, nes vagystei sutrukdė policijos pareigūnai ir sulaikė 1990 metais gimusį vyrą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ar sulaikytasis gali būti susietas su vagystėmis iš kitų „BMW” automobilių, kol kas atsakymo nėra.

Tuo tarpu ketvirtadienį apie 10.30 valandą Rokiškyje Vilties gatvėje vos valandai palikus automobilį „BMW 5L” buvo pradurtos visos keturios padangos ir padaryta 340 eurų turtinė žala.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: