Pixabay nuotr.

Panevėžyje transporto organizavimo paslaugą asmenims su negalia teiks Panevėžio socialinių paslaugų centras

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad 4 metus mieste žmonėms su negalia pavėžėjimo paslaugą per projektinę veiklą teikė „Socialinis taksi“. Nuo vasario 1 d. projektui nutrūkus ir „Socialiniam taksi“ nutraukus veiklą Savivaldybė sulaukė sunerimusių žmonių skambučių dėl asmenų su negalia pavėžėjimo į sveikatos įstaigas.

Informuojame, kad transporto organizavimo paslaugą asmenims su negalia į sveikatos priežiūros įstaigas teikia Panevėžio socialinių paslaugų centras. Norintys naudotis šia paslauga Panevėžio socialiniam paslaugų centrui turi pateikti prašymą dėl transporto skyrimo, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, neįgaliojo arba pensijos gavėjo pažymėjimą, medikų siuntimą (jei tokį turi). Detalesnę informaciją galite rasti ČIA.

Transporto organizavimo paslaugos teikiamos darbo dienomis (pirmadienį–ketvirtadienį nuo 7 iki 18 val., penktadienį – nuo 7 iki 16.45 val.) vykstant į sveikatos priežiūros įstaigas. Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 670 30326, el. paštu vilmute.cepaityte@paneveziospc.lt.

Papildomai informuojame, kad Savivaldybė vertina socialinių paslaugų poreikį gyventojams, tad matoma, kad transporto paslaugos poreikis auga. Siekiant užtikrinti transporto paslaugų didesnį prieinamumą ir tai, kad transporto organizavimo pasauga vis dažniau reikalinga ir savaitgaliais, planuojama transporto organizavimo paslaugų plėtra. Žmonės su negalia galės pasinaudoti transporto paslaugomis savaitgaliais, po darbo valandų, organizuoti kelionių į ekonominio, socialinio užimtumo ir kitas jiems aktualias vietas.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: