AINA.LT nuotr.

Panevėžyje už automobilių stovėjimą galima atsiskaityti ir bekontaktėmis kortelėmis

Panevėžyje už automobilių stovėjimą kai kuriose aikštelėse jau galima atsiskaityti ir bekontaktėmis banko kortelėmis. Toks atsiskaitymo būdas yra daug greitesnis ir paprastesnis – vairuotojui tereikia suvesti automobilio valstybinį numerį bei pasirinkti kuriam laikui palieka automobilį.

Parkomatai, kuriuose įdiegta atsiskaitymo bekontaktėmis kortelėmis funkcija yra tose miesto vietose, kur fiksuojami didžiausi automobilių srautai – prie „Kalnapilio“ arenos, Respublikinės Panevėžio ligoninės
Konsultacijų poliklinikos, Panevėžio miesto poliklinikos, Respublikinės Panevėžio ligoninės įvažiavimo į Priėmimo skyrių bei Užimtumo tarnybos esančiose automobilių stovėjimo vietose.

Kitose mieste esančiose mokamose automobilių stovėjimo aikštelėse už naudojimąsi jomis susimokėti galima kaip ir iki šiol – grynais pinigais, naudojantis „Unipark“ programėle arba siunčiant SMS žinutę. Vairuotas už automobilio parkavimą mokamoje vietoje susimokėti privalo per 5 minutes.

Primename, kad Panevėžyje parkavimo vietos suskirstytos į zonas – raudoną ir žalią. Raudonojoje zonoje automobilio stovėjimas iki 20 min. kainuoja 20 ct., žaliojoje zonoje iki 1 val. – 30 ct.

Rinkliavas mieste administruoja UAB „Panevėžio būstas“, bendrovė taip pat išduoda leidimus rezervuojamoms vietoms Panevėžio mieste.

Šiuo metu Panevėžyje įrengti 49 parkomatai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: