Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje vėl renkama parama miestui partneriui Vinyciai

Panevėžio miesto savivaldybė vėl pradeda rinkti labdarą Ukrainos miesto partnerio gyventojams. Parama bus renkama kasdien nuo 14 iki 20 val. Panevėžio atvirame jaunimo centre (Ramygalos g. 18) iki šio šeštadienio, kovo 26 d. (imtinai).

Gyventojai kviečiami pasirinkti konkrečius produktus ar jų grupę iš pateikiamo sąrašo ir pirkinius pristatyti tvarkingose pakuotėse. Visa tai užtikrins efektyvesnį paramos transportavimą.

Gyventojų prašoma prisidėti prie paramos nuperkant:

įvairių kruopų;

miltų;

pusryčių dribsnių;

įvairių konservų;

vandens ir gaiviųjų gėrimų plastikiniuose buteliuose;

asmeninių higienos prekių, tualetinių reikmenų (dantų pastos, dantų šepetėlių, dušo reikmenų ir kt.).

Panevėžiečiai savo finansinę paramą gali pervesti į specialią savivaldybės paramos Ukrainai sąskaitą. Atliekant pavedimą būtiną nurodyti šią informaciją:

Gavėjas: Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Paramos sąskaita IBAN: LT34 7300 0101 1581 8414

Mokėjimo paskirtyje nurodyti: PARAMA

Praėjusią savaitę į Panevėžio miestą partnerį Vinycią buvo pristatyta pirmoji humanitarinės pagalbos siunta, dalį jos paaukojo įvairios miesto verslo įmonės, bendruomenės, pavieniai gyventojai. Iš Panevėžio buvo išvežta medicinos, įvairios higienos priemonės, maisto produktai (konservai, šokoladas, sausainiai ir kt.), termo drabužiai, pirštinės, sausi kariniai maisto daviniai, kanceliarinės prekės ir kt. Bendra krovinio vertė į Vinycią siekė per 50 tūkst. Eur. Kilus klausimams skambinkite tel. 8 618 33683.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: