Organizatorių nuotr.

Panevėžyje vyko „Senjorų autorių dainų“ koncertas

Sekmadienį, pažymint pasaulinę pagyvenusių žmonių dieną į Panevėžio teatrą „Menas“ į Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą-koncertą „Senjorų autorių dainos“ susirinko senjorai ne tik iš Panevėžio, bet ir Vilniaus, Kauno, Jurbarko, o taip pat Ukrainos bei Airijos.

Projekto atranką vykdė Panevėžio miesto savivaldybė, o koncertą padedama Gendriaus Jakubėno modernaus dainavimo studijos, teatro „Menas“ ir Panevėžio švietimo centro organizavo Panevėžio pensininkų bendrija „Panevėžio bočiai“.

Kaip sakė šios bendrijos pirmininko pavaduotoja Regina Bausienė scenoje pasirodė 20 atlikėjų – solistų, duetų ir vienas „Panevėžio bočių“ bendrijos pirmininko ir ilgamečio Panevėžio miesto tarybos nario Vitalijaus Satkevičiaus vadovaujamas ansamblis „Bočiai“. Koncertą stebėjo apie pusantro šimto žiūrovų, kurie bene visus atlikėjus savo aplodismentais privertė kartoti savo atliktus kūrinius.

Iš panevėžiečių senjorų sukurtas dainas taip pat atliko G.Jakubėnas, Saulius Kriaučiūnas, Donatas Voveris, Dainoras Lazdinis ir Arvydas Markevičius, Dangiro Vardausko ir Vidmanto Virbicko duetas. Labai šiltai žiūrovai priėmė ukrainiečio Igorio Ustimenkos bei šeimyninio dueto iš Airijos Jono Kriauklio ir jo anūkės Kamilės pasirodymus.

Kadangi pagal projektą vyko koncertas, o ne konkursas, anot R.Bausienės, dalyvių pasirodymai nebuvo vertinami. Po pasirodymo scenoje, koncerto dalyviai ir žiūrovai dar galėjo pasilinksminti, pasišokti ir padainuoti teatro foje.

Gintautas SUBAČIUS

Organizatorių nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: