Pixabay nuotr.

Panevėžyje vyks konferencija „Panevėžys EDU 2024“

Birželio 11 d. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Panevėžio švietimo centras kviečia bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklų vadovus, mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, neformaliojo vaikų švietimo mokytojus dalyvauti konferencijoje „Panevėžys EDU 2024“.

Konferencijos plenarinio posėdžio pranešimai skirti įtraukiajam ugdymui, mokytojų psichologinės būsenos gerinimui. Konferencijos dalyviai kviečiami dalyvauti pasirinktoje sekcijoje: įtraukiojo, kultūrinio ugdymo, dirbtinio intelekto, STEAM ugdymo, gilintis į mokinių emocinių ir socialinių poreikių svarbą ir kitokio darželio veiklas.

Aktuali tema bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, vadovams, švietimo pagalbos specialistams, kaip patirti sėkmę ugdant įvairiapusių gebėjimų vaikus, bus aptariama įtraukiojo ugdymo sekcijoje. Kultūrinio ugdymo sekcija skirta įvairiapusio ugdymo ne mokykloje galimybėms: bus pristatoma pasiūla mokinių kultūriniam ugdymui Panevėžyje (centro „Pragiedruliai“ veiklos), mokytojų patirtys (pamokos kitoje aplinkoje ir tarptautiniai projektai) bei komandos būrimo mokymai, pasitelkiant sutartinių dainavimo techniką. Dirbtinio intelekto grupėje bus kalbama apie kompiuterinėmis programomis sukurtus specialius algoritmus, kurie sprendžia jam priskirtas užduotis ir mokosi iš jų, pateikdami galimus sprendimo variantus pagal ankstesnius. Pristatomos Dirbtinio intelekto funkcijos, palengvinančios darbą, suteikiančios pagalbos renkant ir grupuojant informaciją. Kaip ugdyti inžinerines kompetencijas, kūrybinį mąstymą, praktinės ir kūrybinės veiklos gebėjimus ir įgūdžius, kokios inžinerinio ugdymo perspektyvos Panevėžyje, bus svarstoma STEAM ugdymo sekcijoje.

Gilinantis į mokinių emocinio ir socialinio poreikių svarbą, bus pristatomos SCARF metodo taikymo galimybės. Dalyviai susipažins su žmogaus emocinių smegenų raidos etapais, kurie daro įtaką mokymosi procesui, ieškos būdų, kaip megzti emocinį ryšį su mokiniais užtikrinant saugumą ir skatinti mokymosi motyvaciją.

Kitoks darželis-grupė, skirta ikimokyklinio ugdymo mokyklų vadovams, mokytojams, švietimo pagalbos specialistams. Miesto lopšelių-darželių vadovai pristatys savo darželių vykdomų veiklų ypatumus: inžinerinio, STEAM, sportinio, kultūrinio, patyriminio ugdymo galimybes bei iššūkius ir naujai startuojantį Visos dienos mokyklos integruotos veiklos modelį.

Konferencija miesto švietimo bendruomenei vyks KTU Technologijų ir verslo fakultete (Nemuno g. 33). Registracija semiplius.lt

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: