Panevėžyje vyksta „Sidabrinės nakties“ renginys

Šiandien „Cido“ arenoje vyksta Juozo Balčikonio gimnazijos šokių vakaras „Sidabrinė naktis“. Tai itin laukiamas, iškilmingas, didelio gimnazistų įdirbio reikalaujantis, ne tik gimnazijos, bet ir viso miesto bendruomenę, suburiantis renginys.

„Ypatinga gimnazija ir ypatinga jos bendruomenė šiandien čia kuria ypatingą šventę – „Sidabrinę naktį“. Tokios tradicijos negali nežavėti. „Sidabrinėje naktyje“ šokio klasikai susiliejant su kūrybingu jaunatviškumu gimsta nepakartojama nuotaika, nuostabus reginys, puikios emocijos visiems – ir dalyviams, ir žiūrovams. Dėkoju vakaro organizatoriams už kaskart vis aukščiau keliamą kokybės kartelę. Džiaugiuosi dalyviais, kurie šiandien sukurs puikią atmosferą čia susirinkusiems. Sveikinu visus ir linkiu neužmirštamo vakaro bei kuo geriausių įspūdžių“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Pavadinimas „Sidabrinė naktis“ atspindi renginio dvasią ir kuriamą vakaro nuotaiką. Lengvu skambios muzikos ritmu šokių aikštelėje šį vakarą suksis gimnazijos trečiokų ir ketvirtokų poros, kurios parodys, kaip drauge su mokytoja Kristina Nainiene vos dviejų savaitinių pamokų metu išmoko klasikinių, Lotynų Amerikos bei kitų šokių. Renginio metu žiūrovus džiugins ne tik gimnazistai, bet ir „Cido“ arenoje skambės Kęstučio Plančiūno diriguojamo balčikoniečių lengvosios muzikos orkestro kūriniai, dainuos mišrus gimnazijos choras, dar daugiau šokių parodys tautinių šokių kolektyvas „Siaustinis“.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: