AINA.LT nuotr.

Panevėžys jau atsisveikino su Kalėdų egle (fotogalerija)

Jei kai kuriais ankstesniais metais Panevėžio miestų Kalėdų eglė pasipuošusi stovėdavo iki vasario pradžios, šiųmetinė, kurios puošybai iš miesto biudžeto buvo skirta 40,9 tūkst. eurų, bet kuri didelių miestiečių simpatijų nesulaukė, jau nupuošta. Beje bent anksčiau lietuviai eglutes puošdavo Kūčių dieną, o nupuošdavo per Tris Karalius. Kalėdinį laikotarpį skuba baigti ir kitos šalies savivaldybės.

Kaip sakė Panevėžio Kalėdų eglę puošusios UAB „Lumidėja” vadovas Karolis Balvočius bendrovė šiemet Lietuvoje puošė ne vieną eglutę ir dauguma savivaldybių šią savaitę skuba su jomis atsisveikinti. Panevėžio pavyzdžiu seka Jonava, Marijampolė, kitos savivaldybės ir bene vienintelė Kazlų Rūda žaliaskare nori pasidžiaugti ilgėliau. K.Balvočiaus teigimu, Panevėžio eglės šakos bus perduotos biokurui gaminti, o konstrukciją įmonė parsiveš ir ją panaudos per kitas Kalėdas papuošti kitame mieste.

K.Balvočius pasidžiaugė, kad tiek Panevėžyje, tiek kitose savivaldybėse išpuolių prieš kalėdines egles mažėja, žmonės tampa tolerantiškesni ir kultūringesni. Gal todėl „Lumidėja” jau keleri metai aplink Kalėdų egles nebestato jokių tvorelių. Anot jo, šiemet prieš Panevėžio eglę buvo tik vienas rimtesnis išpuolis, daugiau viskas buvo vos ne kaip sviestu patepta.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: