Panevėžys mini Valstybės atkūrimo dieną

Šiandien Panevėžys ir visa Lietuva švenčia Valstybės 102-ąsias metines. Šventiniai renginiai prasidėjo Šv. mišiomis už Lietuvą ir Lietuvos žmones Kristaus Karaliaus katedroje. 12 val. prie Aleksandro paminklo iškilmingai kelta valstybės vėliava.

„Kaip kiekvienas žmogus turi teisę į laisvę, gyvybę, taip ir kiekviena tauta turi teisę į nepriklausomybę ir savarankiškumą, turi teisę kurti savo valstybę, plėtoti savo ekonomiką, kultūrą, bendrauti su kitomis tautomis ir šalimis. Mes privalome neužmiršti tų, kurie praliejo kraują ir paaukojo gyvybes tam, kad Lietuva grįžtų į pasaulio žemėlapį, tam, kad Lietuva vėl būtų savarankiška valstybė. Sveikinu Jus su Valstybės atkūrimo diena ir linkiu sėkmės bei pasitikėjimo savimi. Ačiū, kad jūs esate!“, – sveikindamas panevėžiečius ir miesto svečius sakė mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Valdemaras Jakštas.

Valstybės atkūrimo dienos renginiai mieste tęsiasi: 13 val. kino centre „Garsas“ nemokamas seansas „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ (Norvegija, Lietuva, Lenkija, dok. f. 2018, rež. E. Magnussen, P. Debski) ir 16 val. „Cido“ arenoje Marijono Mikutavičiaus ir gyvo garso grupės koncertas (Įėjimas nemokamas).

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: